Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple Watch Series 4 a 5 dostanou funkci rekalibrace baterie

Napsal

dne

Vývojářští beta testeři nejnovější verze WatchOS 9 si stěžovali, že na modelech Apple Watch Series 4 a Apple Watch Series 5 se neukazují správné hodnoty úrovně baterie. Společnost Apple však obratem zareagovala a uklidňuje, že druhá beta verze, stejně jako finální verze watchOS 9, nabídne v těchto modelech nástroj pro rekalibraci baterie, což povede k přesnějším indikacím o aktuální úrovni baterie v hodinkách Apple Watch.

Nejnovější informace z oficiálních poznámek, které jsou připojeny k druhé beta verzi naznačují, že Apple tento nedostatek již vyřešil identickým způsobem, jako když ukazovala verze iOS 14 nesprávné hodnoty na iPhonech 11. Proces rekalibrace maximální kapacity baterie těchto hodinek bude automatický a proběhne během instalace watchOS 9, takže se uživatel nemusí bát, že na to zapomene.

Po restartu a dokončení instalačního procesu watchOS 9 bude baterie správně zkalibrována, což bude mít za následek správné a přesné indikace aktuálního stavu nabití. Jen pro připomenutí, Apple watchOS9 se poprvé ukázal na začátku minulého měsíce, při prezentaci zahajující konferenci WWDC2022 – v současné době je systém dostupný pouze pro vývojáře ve formě „developer beta“ verze.

V červenci očekáváme zveřejnění beta verze pro všechny uživatele Apple Watch, zatímco oficiální premiéra finální verze watchOS 9 je s největší pravděpodobností letos v září s představením Apple Watch Series 8.

Zde je návod, jak by watchOS 9 mohl dráždit extrémní sporty na Apple Watch

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články