Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple Watch SE 2 přinesou velký upgrade displeje

Napsal

dne

Společně s iPhonem 14 a novým modelem Watch Series 8 by Apple mohl koncem tohoto roku představit také aktualizované Watch SE 2. Nástupce první generace Watch SE by podle nejnovější zprávy mohl překvapivě přijít s několika zásadními změnami včetně funkce vždy zapnutého displeje, tzv. Always-on, která je ve výchozím nastavení zapnuta na Apple Watch Series 5 a novějších. Kromě toho by prémiová verze Apple Watch Series 8 mohla přinést senzor, o kterém se již mluvilo pro současnou generaci hodinek.

Pokud jde o design, Apple Watch SE 2022 údajně ponesou stejný vzhled jako původní varianta s možností velikosti 40 mm nebo 44 mm. Změny však najdeme ve funkcionalitě displeje a sledování tepové frekvence podle iDropNews. Přestože mají Watch SE AMOLED displej, nedisponují výše uvedeným režimem zobrazování, jak jej známe z dražších modelů Watch Series. To by se mohlo změnit na nadcházejících Watch SE 2, protože Apple tuto funkci údajně povoluje. V tuto chvíli není jasné, zda společnost přidá další hardwarové komponenty nebo tuto funkci povolí pouze změnou softwaru. Poslední jmenovaný by potenciálně mohl dát naději i uživatelům Watch SE.

Pokud jde o další funkce, Apple také údajně vylepšuje snímač srdeční frekvence na Watch SE 2 přidáním monitorování EKG. Nová funkce u Watch SE velmi chyběla, zatímco byla dostupná pro Watch Series 7. Kromě toho je zmíněno také rychlé nabíjení – přesná rychlost nabíjení však ještě nebyla potvrzena – budeme to vědět jistě, jakmile budou oficiálně chytré hodinky představeny.

Když už mluvíme o dostupnosti, leaker také tvrdí, že Watch SE 2 bude mít cenu 300 USD, což je o 20 USD více než 280 USD MSRP 40mm Watch SE. A konečně, letošní cenově dostupné hodinky budou poháněny rychlejším čipem S7, který by mohl významně zvýšit jejich výkon.

Monitorování tělesné teploty by mohlo přijít na Apple Watch Series 8

Očekávané hodinky Watch Series 8 by také mohly dorazit se snímačem tělesné teploty, což potvrdil i samotný analytik Ming-Chi Kuo. Navíc je spekuluje nad existenci snímače pro monitorování krevního tlaku a možnost využití satelitního připojení. O zmíněné funkcionalitě sledování teploty toho moc nevíme. Apple by jej mohl využít při sledování menstruačního cyklu žen nebo zjišťování horečky podobně jako chytré hodinky Fitbit Sense . Vybrané chytré hodinky a fitness trackery Garmin  také podporují snímání teploty prostřednictvím aplikací třetích stran.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články