Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple Watch 7: Co se stalo s hranatým designem? Kde je chyba?

Napsal

dne

Pokud jste sledovali nejrůznější spekulace a údajné zahraniční úniky ještě před samotnou konferencí California Streaming, pak jste zřejmě počítali s tím, že Apple použije u letošní generace chytrých hodinek moderní design ve stylu ostrých hran, stejně jako například iPhone 13, nebo iPad mini 2021. Bohužel jsme se tento rok revoluce nedočkali a musíme se smířit se stejným vzhledem, který Apple kompenzuje větší úhlopříčkou displeje (menší rámečky).

Možná, kdybychom zmírnili velkolepá očekávání stanovená zdánlivě spolehlivými úniky, oznámení modelu Apple Watch 7 by nebylo tak velkým zklamáním. Mnoho technologických fanoušků, stejně jako já, čekalo revoluční přepracování a dlouho žádané zlepšení životnosti baterie. Leakeři, konkrétně Jon Prosser a Mark Gurman tedy udělali celkem velký přešlap a kvůli jejich špatné předpovědi snadno ztratí svou dlouhou reputaci.

Apple Watch 7 mají problém. Továrny je nestíhají vyrábět

Pro ty z vás, kteří neznají Prossera a Gurmana, byste měli vědět, že mají poměrně plodné záznamy o únicích Applu. Doposud patřili mezi nejspolehlivější, neanonymní zdroje pro šíření neoficiálních informací z podsvětí kalifornského giganta. Pokud tedy na tyto leakery spoléhali kromě nás i asijští výrobci příslušenství, zřejmě čeká jejich produkty na neexistující hodinky recyklační kontejner. Zahraniční portál Verge dokonce tvrdí, že Apple byl nucen pozměnit plány a na poslední chvíli zachoval původní tvar pouzdra. Někdo zase tvrdí, že úniky vydal do oběhu sám Apple, aby si zjistil reakce koncových uživatelů pro následující roky.

Kromě toho, že nám chybí ostré hrany nás samotná generace letošních hodinek nijak nezaujala – i přesto je řada předních zaměstnanců z Cupertina označuje jako nejlepší chytré zařízení s ještě větším displejem (zachování rozměrů řemínku) a dlouhou výdrží baterie.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články