Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple vydává iOS 14.7, watchOS 7.6 a macOS 11.5 public beta 3

Napsal

dne

Po poměrně dlouhém téměř dvoutýdenním zpoždění vydala společnost Apple iOS 14.7 beta 3. Aktualizace vyšla podle očekávání především pro vývojáře a uživatele, kteří mají odpovídající beta profil. Ti, kteří si nainstalovali předchozí, tedy budou moci nainstalovat novou verzi operačního systému. Třetí sestavení lze s největší pravděpodobností považovat za předěl, po kterém Apple přejde z dvoutýdenního testování každé beta verze na týdenní.

Jak si pravděpodobně pamatujete, z hlediska funkčnosti je iOS 14.7 stěží významnou aktualizací. Navzdory skutečnosti, že jsme již ve třetí beta verzi, v aktualizaci zatím nebyla nalezena ani jedna inovace, i když Apple již oficiálně oznámil vzhled některých z nich.

Apple releases iOS 14.7, watchOS 7.6, and macOS 11.5 beta 3 to developers - 9to5Mac

Je zatím těžké říci, která z níže popsaných inovací bude součástí iOS 14.7. Ale není pochyb o tom, že nadcházející aktualizace bude zahrnovat většinu z nich:

  • Zvuky pozadí surfování, deště nebo šumění proudu, které uživateli pomáhají soustředit se nebo meditovat;
  • Sledování očí na iPadu , které vám umožní ovládat rozhraní tabletu pohybem očí po obrazovce, ale bez dotyku;
  • SignTime – služba pro online překlad znakového jazyka do verbální řeči a naopak, která umožní neslyšícím a hloupým lidem komunikovat s podporou AppleCare;
  • VoiceOver bude schopen popsat lidi, obsah textových souborů, informace o tabulkách atd .;
  • Vyladění sluchátek – Tato funkce umožňuje uživatelům vynutit vyladění sluchátek na základě výsledků testu sluchu.
  • Zvukové ovládání zařízení – například pomocí kliknutí, praskání nebo slovního zvuku „ee“, aby se nedotklo obrazovky;
  • Textové parametry (velikost, tloušťka a barva) lze upravit v libovolné aplikaci, což pomůže uživatelům s barevnou slepotou a jinými zrakovými poruchami.

Je zřejmé, že tato aktualizace bude postavena na funkcích usnadnění přístupu, které Apple plánuje usnadnit lidem se zdravotním postižením používat jejich zařízení. V Cupertinu by v zásadě mohli vysvětlit, která z aktualizací bude tyto inovace obsahovat, ale protože nebyly oznámeny při představení iOS 15, jediným logickým uchazečem pro ně je iOS 14.7.

Kromě výše uvedeného sestavení si můžete do svého zařízení stáhnout také poslední verzi watchOS 7.6 a macOS 11.5 public beta 3. Doporučujeme však před samotným procesem provést zálohu osobních dat přes iCloud, nebo iTunes.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články