Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple vydal iOS 16 Release Candidate a iOS 15.7 beta 1

Napsal

dne

Ihned po představení nových iPhonů vydala společnost Apple rovnou dvě různě velké aktualizace najednou. Jedná se konkrétně o iOS 16 Release Candidate a iOS 15.7 beta 1 . Pokud ale opravdu všichni čekali na sestavení před vydáním, pak bychom jen stěží mohli počítat se spuštěním nové verze pro nyní již předchozí iteraci OS. Obě aktualizace jsou přitom dle očekávání dostupné pouze vývojářům a majitelům odpovídajících beta profilů.

iOS 16 RC nenabízí nic výjimečného. Toto je náhled sestavení iOS 16, což je vlastně finální sestavení. Aktualizace se nezmění a s největší pravděpodobností vyjde v aktuální podobě 12. září, jak Apple slíbil v newsletteru pro novináře. Pokud jste tedy v iOS 16 RC neviděli některé funkce, které čekaly na vydání aktualizace, neočekávejte, že se v OS objeví 12. září. S největší pravděpodobností se Apple rozhodl odložit jejich implementaci pro následující sestavení, kterých bude mít za rok minimálně 6, nebo dokonce 7.

iOS 16 RC Download Now Available for iPhone [Update Today]

Těšit se ve stručnosti můžete na přizpůsobitelnou zamykací obrazovku, vylepšené diktování, nový formát CarPlay, živé titulky, nové funkce fotoaparátu, nebo například pokročilé možnosti zabezpečení.

iOS 15.7 – co je nového v této aktualizaci?

Pokud se budeme soustředit na druhé testovací sestavení, pak jeho příchod nikdo nečekal. Navzdory skutečnosti, že do finálního vydání iOS 16 zbývá méně než týden, Apple se z nějakého důvodu rozhodl doplnit předchozí iteraci o další aktualizaci. Tato verze je určena uživatelům, kteří neplánují instalaci iOS 16 mezi prvními, ale záplatou budou v bezpečí. Jak je vidět, výčet novinek není tak bohatý. Zahrnoval několik drobných inovací:

  • Televizní aplikace umožňuje restartovat běžící živý sportovní zápas, přetočit jej zpět nebo zpět;
  • Opravuje problém, který mohl způsobit, že Nastavení zobrazovalo plné vnitřní úložiště, i když měl iPhone volné úložiště.
  • Opraveno selhání, které způsobilo nefunkčnost nebo nereagování braillských vstupních zařízení.
  • Opravili jsme problém v Safari, kvůli kterému se automaticky vrátilo na předchozí stránku.
Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články