Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple vydal iOS 14.3 pro veřejnost. Jaké vylepšení nabízí?

Napsal

dne

Vzhledem k tomu, že společnost Apple již oficiálně spustila svou službu Fitness+ a zároveň začala prodávat nový model sluchátek AirPods Max, bylo třeba připravit aktualizovanou verzi operačního systému, která bude zahrnovat všechna dostupná vylepšení. Na veřejnost se tak během včerejšího večera dostalo finální sestavení iOS 14.3, jenž obsahuje očekávanou funkci Apple ProRAW a mnoho dalších novinek.

V první řadě je třeba v krátkosti představit program Apple Fitness+ i přestože se do Česka prozatím nedostane. Jedná se o unikátní službu, která vám pomůže udržet se v správné formě a je úzce svázaná s hodinkami Apple Watch. Kromě toho bylo potřeba přidat do systému podporu nových sluchátek Apple AirPods Max, abyste si zvuk vychutnali na maximum. Další novinkou je pak podpora formátu ProRAW pro vybrané modely iPhonů. Díky tomu získáte přístup ke všem informacím poskytovaným procesorem obrazového signálu, které můžete následně upravovat.

Další novinkou je možnost spouštění klipů aplikací naskenováním jejich kódu prostřednictvím výchozí aplikace Fotoaparát. Méně zajímavá je pak sekce s informacemi o soukromí na stránkách App Storu, která zahrnuje oznámení vývojářů o ochraně soukromí v aplikacích. Mimo jiné byl přepracovaný také panel aplikace AppleTV+ se zjednodušeným zobrazením filmů z produkce Apple Originals. Společně s touto verzí vydal Apple také iOS 12.5 s opravami chyb, který je určen starším produktům, jako iPhone 5S, iPhone 6, nebo iPhone 6 Plus.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články