Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple vám bezplatně vymění displej. Kterého modelu se to týká?

Napsal

dne

Společnost Apple oznámila nový bezplatný program oprav, který se tentokrát týká modelu iPhone 11. Jak se podařilo v posledních týdnech zjistit, někteří uživatelé se potýkají s problémy, v důsledku čehož displej přestane reagovat na dotek. Apple tvrdí, že tato chyba je způsobena nefunkčním zobrazovacím modulem, který je třeba vyměnit, aby telefon opět správně fungoval. Pokud vám tedy tato konkrétní generace jablečného telefonu přestala správně reagovat, můžete se obrátit na autorizovaný servis, případně navštívit některou z nejbližších prodejen Applu.

Jak uvádí Apple na svých stránkách, hardwarový problém se týká určitého procenta všech modelů iPhone 11 vyrobených v období od listopadu 2019 do května 2020. V tomto případě bohužel nepomůže ani aktualizace softwaru a jediným řešením je oprava. Jak opravit obrazovku v rámci záruky? Nejprve zkontrolujte sériové číslo telefonu na tomto webu. Sériové číslo vašeho iPhone najdete v Nastavení – Obecné – O tomto zařízení – Sériové číslo. Pokud váš iPhone splňuje programové požadavky, na webu se zobrazí zpráva.

Poté můžete vyhledat nejbližší autorizované servisní středisko nebo Apple Store, kontaktovat ho a naplánovat návštěvu. Kvůli pandemii je lepší nepřijít do servisního střediska jen tak, nejdříve vám doporučujeme kontaktovat specialisty telefonicky nebo chatem na webu ASC, pokud je taková příležitost poskytnuta.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články