Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple v novém videu ukázal, jak správně pořídit portrétní fotografie

Napsal

dne

Společnost Apple na svém YouTube kanále sdílela novou relaci „Today at Apple“ s fotografem Markem Clennonem o tom, jak správně pořizovat fotografie „ portrétu“ pomocí vestavěné aplikace Camera v Phonu. V posledních letech je portrétní snímek velmi oblíbeným formátem nejen u mladší generace, přičemž funkce je dostupná pro všechny uživatele jablečných smartphonů, stačí si jen přepnout správný nástroj.

Hands-on with iPhone XS real-time preview of Depth Control in Portrait mode  - 9to5Mac

Kvůli globální zdravotní krizi začala společnost Apple propagovat a zveřejňovat Today na Apple relacích výhradně na YouTube. Společnost plánovala přenést relaci do svých osobních maloobchodních prodejen na konci tohoto měsíce; nicméně od té doby se kvůli zdravotní krizi rozhodlo jinak. Semináře pokrývají fotografii, umění, design, video, kódování, hudbu a další pomocí produktů a příslušenství Apple, jako jsou PiPhone‌‌, iPad , Mac a Apple Pencil. Celé video v délce přesahující pět minut si můžete prohlédnout níže pod textem. Jsme přesvědčeni, že vám zaručeně pomůže dosáhnout lepších výsledků.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články