Sledujte nás na sociálních sítích

Apple iPhone/iPad

Apple tiše představil iPhone 8 (product)RED. Vypadá luxusně!

Napsal

dne

O tom, že Apple představuje speciální produkty s označením (product)RED, dávno víme. V podstatě jsme si na tento každoroční cyklus zvykli. Jak je již z názvu zřejmé, zařízení je v této edici vybaveno červenou barvou. Společnost tímto podporuje boj proti nemocem, přesněji proti HIV/AIDS.

Apple nás ani letos nepřekvapil a tiše představil nový iPhone 8 a iPhone 8 Plus (product)RED. Co nás ovšem překvapilo je kombinace červené a černé. V této edici vypadá nový iPhone naprosto úchvatně. Samozřejmě firma musela zareagovat na neúspěšné loňské modely, které v této edici nevypadaly dobře. Předobjednávky startují počínaje zítřejším dnem, tedy 10. dubna 2018.

Apple se také pochlubil, kolik korun díky modelům s označením (product)RED přispěl na boj proti HIV a AIDS. Podle oficiálních statistik se jedná o 3,2 miliard amerických dolarů, a to po dobu 11 let.

Otázkou však je, zda se dočkáme také iPhonu X (product)RED. Prozatím se zdá, že se tak nestane. Ovšem nechme se překvapit. Jak se vám nové iPhony 8 líbí? Napište nám do komentářů!

Zdroj: MacRumors.com

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články