Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple testoval Live Stream na YouTube. Prozradil datum představení iPhone 12?

Napsal

dne

Živý stream zveřejněný a poté rychle smazaný z kanálu YouTube společnosti Apple vyvolal spekulace o iPhone 12.  Přestože je Apple velmi tajnou společností z hlediska úniků a předčasných informací, koneckonců pokud dáte uživatelům alespoň náznak budoucí události, téměř jistě začnou spekulovat, rozvíjet různé teorie a případně si dokážou udělat své závěry o tom, co se vlastně chystá. Chtěl nám tím něco Apple říct, došlo k technické chybě, nebo je to pouze vymyšlený příběh? Čtěte dál…

Včera v noci na svém kanálu YouTube naplánoval Apple online vysílání, které se mělo uskutečnit 10. září tohoto roku v 19:15 SEČ. Ale po několika minutách bylo vysílání odstraněno a jediným potvrzením, že to bylo vůbec naplánováno, bylo několik snímků obrazovky, které vytvořili ti, kteří včas reagovali na to, co se stalo. Proto je vysoce pravděpodobné, že Applu náhodně unikl datum a čas své budoucí prezentace? Ve skutečnosti je plánované vysílání docela zvláštní. Ptáte se proč?

Apple obvykle pořádá prezentace v první polovině týdne a vybírá pro události pondělí nebo úterý, a letos je 10. září čtvrtek. Prezentace Applu obvykle začínají v 19:00 SEČ, ale tentokrát byl čas z nějakého důvodu zvolen s mírným posunem. Z nějakého důvodu byl úvodní obrázek pořízený pro konferenci WWDC 2020, která se konala v červnu a v poslední řadě byly investoři upozorněni, že letos bude iPhone 12 vydán s určitým zpožděním oproti loňským modelům, což naznačuje, že cílem bude říjen.

a

Co to znamená? S největší pravděpodobností se výše uvedený termín nebude shodovat s datumem budoucí události. Myslíme si, že to nevypadá jako skutečný únik, spíše jako čistě technická kontrola připravenosti. Zvěsti naznačují, že Apple se maximálně snažil dodržet svůj obvyklý plán, nicméně kvůli současné světové pandemii, která zpozdila výrobu v Číně muselo dojít k posunutí.

Zdroj: Independent

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články