Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple protáhnul dodání Macbooků. Na co se můžeme těšit?

Napsal

dne

O tom, že jsme s novinkami od Applu v letošním roce ještě neskončili zřejmě jistě víte. Kromě nejnovějších iPhonů, iPadů a vydání finálního sestavení systémů iOS 15 jsou na řadě aktualizované Macbooky, konkrétně řada přenosných počítačů a Mac mini. Jak ukazují skladové zásoby na oficiálních stránkách kalifornského giganta, pokud si budete chtít objednat 16″ variantu, jejich dostupnost je poněkud omezená a doba dodání se výrazně prodloužila. 

Apple May Launch A More-Capable M1X Chip For Its Upcoming 16-inch MacBook  Pro - Tech

Očekává se tedy, že 16-palcový MacBook Pro od společnosti Apple bude každou chvíli nahrazen novým modelem disponující procesorem M1x (označení prozatím není známé). Mimochodem, tato exkluzivní varianta určena profesionálům není k dispozici ani fyzicky na mnoha kamenných pobočkách po celých Spojených státech.

Pokud se má věřit spekulacím, k novému 16palcovému MacBooku Pro se přidá 14-palcová verze, obě v podání nového mini-LED displeje. Očekává se také, že nové notebooky již nebudou disponovat dotykovým panel Touch Bar, zatímco návrat portů HDMI a slotů pro karty SD je taktéž v očekávání. K představení nových modelů pravděpodobně dojde na očekávané mediální on-line konferenci, která proběhne začátkem příštího týdne.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články