Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple propaguje soukromí a udržitelnost iPhone v nových reklamách.

Napsal

dne

Společnost Apple se již dlouhá léta soustředí zejména na soukromí svých uživatelů, přičemž v každé verzi operačních systémů nabídne vylepšené zabezpečení.  Ve svých posledních videích, které publikovala na YouTube zdůrazňuje klíčové odlišení iPhonu od ostatních produktů, přičemž tvrdí, že je víc než jen samotné zařízení.

Každá z níže přiložených animací ukazuje, že bezpečnost má pro Apple rozhodující význam, přičemž kampaň dostala označení “Život je snazší na iPhonu” přičemž se soustředil také na udržitelnost a v jednom svém titulu popisuje, jak jsou funkce iMessage šetrné k životnímu prostředí. Tvrdí, že pokaždé, když posíláte iMessage, tak pomůžete Applu splnit svůj cíl, tedy budoucnost, ve které je všechno z čisté energie, jelikož všechna datová centra provozují na 100% obnovitelné energii. To znamená, že každý den jsou posílané miliardy zpráv se solární, hydro a větrnou energií.


Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články