Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple propaguje službu Apple Card v nové reklamě „Chocolate“

Napsal

dne

Apple v týdnu zveřejnil na svém YouTube kanále nové video, které propaguje službu Apple Card. Krátké video zdůrazňuje pohodlí možnosti platby bez karty a jednoduchý proces registrace. Ve spotu si muž v obchodě strčí do úst čokoládovou tyčinku, než si uvědomí, že u sebe nemá peněženku, aby ji zaplatil. Zběsile kontroluje všechny své kapsy u pokladny, zatímco lidé za ním netrpělivě čekají.

Nakonec vytáhne svůj iPhone, otevře aplikaci Wallet a požádá o ‌Apple Card‌ přímo ve frontě. Během několika minut je schválen a může pro nákup použít ‌Apple Card‌ ve svém telefonu. „Restartujte svou kreditní kartu,“ zní slogan s dalšími informacemi dostupnými v popisu videa. Získejte jednoduchost Apple v kreditní kartě. Aplikujte během několika minut a ihned použijte. Žádné poplatky, neomezený denní cash back a můžete sdílet s kýmkoli, komu zavoláte rodinu. ‌Apple Card‌ je k dispozici prozatím pouze ve Spojených státech a jde o pohodlnou kreditní kartu pro iPhone vydanou společností Apple ve spolupráci s Goldman Sachs. Je propojena s Apple Pay a integrována přímo do aplikace Wallet, ale funguje také jako tradiční kreditní karta.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články