Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Apple představuje novou limitovanou edici Beats Studio Buds

Napsal

dne

Společnost Apple dnes představila novou limitovanou edici Beats Studio Buds ve spolupráci s oděvním obchodem Union na oslavu 30. výročí tohoto prodejce. Tato limitka Beats Studio se vyznačuje netradičním designem, jenž kombinuje červené, černé a zelené prvky. Jak už složení napovídá, inspiraci čerpá z panafrické vlajky a vzdává hold kořenům Unionu, jako černošského podniku. Samotné nabíjecí pouzdro obsahuje stejné logo.

Nové Beats Studio Buds budou k dispozici exkluzivně v obchodech Union’s Los Angeles a Tokyo a na jejich webových stránkách od 1. prosince, přičemž cena je ve Spojených státech nastavena na 149,99 USD. Jedná se o stejnou cenu jako standardní sluchátka Beats Studio Buds, která byla uvedena na trh v červnu a jsou k dispozici v červené, černé a bílé barvě prostřednictvím internetového obchodu společnosti Apple.

Mezi klíčové vlastnosti sluchátek Beats Studio Buds patří kompaktní kulatý design bez jakýchkoli „stopek“ spadajících pod uši, aktivní potlačení hluku s až pěti hodinami poslechu na jedno nabití, podpora hands-free „Hey Siri“, IPX4 pot a voděodolnost, podporu Find My a kabelové nabíjecí pouzdro USB-C.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články