Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple představil nová sluchátka AirPods 3. generace. Jaké jsou novinky?

Napsal

dne

Po dlouhých spekulacích jsme se konečně dočkali. Apple totiž na své podzimní konferenci představil novou generaci bezdrátových sluchátek, které nesou označení AirPods 3. Oproti předchozímu modelu došlo k výraznému vylepšení vnitřních komponentů, přičemž se můžeme těšit také na určitý stupeň ochrany před vodou a potem. Skvělou zprávou je, že adaptivní ekvalizér, který je dostupný u modelů Pro nyní bude také v běžných AirPodech. Apple udělal výrazný krok vpřed také u technologie dobíjení. Podle oficiálních informací totiž stačí 5 minut nabíjení k hodinovému poslechu hudby.

Co se týká designu a samotného provedení pouzdra, svým tvarem se výrazně přiblížil dražšímu modelu a kromě skvělé kapacity akumulátoru také nechybí podpora bezdrátového dobíjení. Navíc nově podporují také MagSafe nabíječku. V určitých ohledech kopírují „pročka“ i samotná pecková sluchátka, která se drobně zmenšila, mají výraznější zakřivení a kratší nožičky. Podle oficiálních informací by měly také lépe držet v uších, nicméně záleží na každém uživateli zvlášť. Sluchátka AirPods 3 mají kompletně přepracovaný vnitřní reproduktor a zvuk by měl být podle tvrzení Applu výrazně kvalitnější.  Sluchátka se opět připojují pomocí standardu Bluetooth. Mimochodem, třetí generace startuje na hranici 179 amerických dolarů, přičemž objednávku můžete provést již dnes. Doručovány k prvním zákazníkům budou v průběhu příštího týdne.

 

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články