Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple představil iPhone 12 Pro. Elegantní design a parádní výbava.

Napsal

dne

Společnost Apple představila vlajkový model iPhone 12 Pro, který láká na elegantní design, vylepšené funkce a kvalitní prémiové materiály. Těšit se můžeme také na rámeček z nerezové oceli, nebo čtyř různých barev. Pojďme se společně podívat na tuto zajímavou novinku, která rozhodně stojí za to!

Jak se dalo očekávat, další na řadě bude Apple iPhone 12 Pro. Apple se rozhodl zvětšit displej, přičemž nabízí 6,1palcový displej a oproti předchozí generaci si zachovává rozměry samotné konstrukce. Větší model iPhone 12 Pro pak nabídne 6,7″ displej. Co se týká technických parametrů, setkáváme se zde se Super Retina XDR zobrazovacím panelem, který nabízí kontrast 2,000,000:1 a rozlišení 2778 x 1284 pixelů. Jemnost displeje je pak 458 ppi. Jak si můžete všimnout na níže přiložených snímcích, výřez v displeji je poněkud menší, přičemž si i nadále zachovává svůj specifický tvar. Pro ještě vyšší odolnost použil keramické sklo od společnosti Corning.

Tento model nabízí profesionální kamerový systém, který se nepodobá žádnému jinému zařízení. Extrémně široký 12MP fotoaparát, široký 12MP s clonou f / 1.6 a 7článkovým objektivem a 52mm teleobjektiv, který nabízí až 2,5x optický zoom. Samozřejmostí je technologie Deep Fusion na všechny čočky a díky procesoru dokáže zpracovat všechny výpočetní operace během okamžiku. Co se týká dalšího vylepšení fotoaparátu, podle dostupných informací nabízí až o 87% lepší výsledky při slabém osvětlení, nebo třeba nový systém pro optickou stabilizaci obrazu. Novinkou je také Apple ProRAW, který umožní uživatelům pořizovat fotografie ve formátu RAW. Ty pak můžete upravovat přímo v aplikaci Fotografie, nebo v jiných profesionálních aplikacích určených pro úpravy.

Zapomenout nesmíme na skener LiDAR, který vytváří přesnou hloubkovou mapu scény a využít ho můžete i pro automatické zaostřování ve scénách se slabým osvětlením. Konečně jsme se dočkali také efektivnějšího způsobu dobíjení. Apple iPhone 12 nově nabízí speciální magnetickou cívku v zadní části krytu, která slouží nejen pro snadné dobíjení, připnout si můžete třeba speciální peněženku MagSafe, nebo uchytit zařízení na držák do auta bez dalších potíží. Samozřejmostí je pak podpora 5G sítí, nebo stupeň odolnosti IP68 do hloubky až 6 metrů. K dispozici bude celkem ve čtyřech barvách, konkrétně v Pacific Blue, Gold, Graphice a Silver variantách. Za základní model se 128GB úložištěm zaplatíme 999 dolarů. V nabídce bude také ve variantě 256 a 512GB. iPhone 12 bude k dispozici na předobjednávky již 16. října a k dostání koncem tohoto měsíce.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články