Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Apple představil bezdrátová sluchátka AirPods Max

Napsal

dne

Po dlouhých měsících netrpělivého čekání jsme se konečně dočkali. Společnost Apple oficiálně představila bezdrátová sluchátka AirPods Max prostřednictvím tiskové zprávy, která před okamžikem dorazila do schránek novinářů. Přestože řada zahraničních analytiků očekávala příchod nové generace náhlavních sluchátek na podzimní konferenci, svůj prostor si získala až teprve nyní. Na ostatní očekávané produkty, jako je nová, vylepšená Apple TV, nebo lokalizační přívěšek AirTag si budeme muset počkat zřejmě až na začátek příštího roku 2021. Jaká jsou nová sluchátka AirPods Max a na kolik vychází?

Vzhledem k tomu, že ve svém současném portfoliu nabízí kalifornský gigant rovnou dvě varianty sluchátek do uší (AirPods, AirPods Pro), bylo třeba rozšířit nabídku o náhlavní soupravu ve stylu partnerské značky Beats Solo3. Stejně jako dvojice již prodávaných modelů nabízí AirPods Max speciální čip H1, prostřednictvím kterého můžete okamžitě přepínat mezi jednotlivými zařízeními. Kromě toho však nabízí řadu skvělých novinek, například adaptivní ekvalizér, aktivní potlačení hluku, nebo režim propustnosti.

Apple AirPods Max Are Gorgeous Headphones And You'd Probably Take A Second Glance At The Price Tag

K dispozici jsou celkem v pěti různých barevných variantách, konkrétně ve vesmírně šedé, stříbrné, nebesky modré, zelené a růžové, přičemž si je můžete zakoupit již dnes na oficiálních stránkách Applu za 16.490 korun. Jak uvádí doplňující informace týkající se dostupnosti, doručovány budou prvním zákazníkům od 15. prosince, přičemž se dostanou i na pulty běžných obchodů, nicméně prozatím v omezeném množství. Možná si říkáte, že cena nemůže být adekvátní vůči takovému zařízení, nicméně Apple uvedl, že při vývoji použil to nejlepší z dvojice sluchátek, které jsou ve světě tak populární a přidal řadu vylepšení navíc. Co se týká konstrukce, inženýři vsadili na prodyšnou síťovinu a nerezovou ocel, díky čemuž lze docílit prémiové pevnosti a maximálnímu pohodlí. Velmi nás překvapila digitální korunka na jedné z mušlí sluchátek – ta totiž slouží k ovládání hlasitosti a dalším funkcím, jako je pozastavení, nebo přeskakování skladeb.

 Co se týká technických parametrů, dokonale čistý zvuk podají 40mm dynamické měniče, které hravě zvládnou hluboké basy a čisté výšky při poslechu vaší oblíbené muziky. Pro vypočítávání zvuku pak AirPods Max využívají 10 zvukových jader, která zvládnou vypočítat 9 miliard operací za sekundu. Jak uvádí Apple na svých stránkách, výdrž baterie na jedno nabití vychází přibližně na 20 hodin (v závislosti na úrovni hlasitosti) přičemž dobíjení probíhá prostřednictvím USB-C konektoru.

Buy AirPods Max - Apple

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články