Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Apple oznamuje nové funkce pro rodinné sdílení. Co všechno nabízí?

Napsal

dne

Kromě vylepšených funkcí napříč komunikační aplikace iMessage se můžeme těšit na nové funkce a vylepšení rodinného sdílení. Po dlouhém očekávání se objeví taktéž podpora sdílení multimediálního obsahu v knihovně iCloud. Verze operačního systému iOS 16 usnadňuje rodičům spravovat účty jejich dětí, včetně úpravy omezení podle věku a rychlého nastavení. Díky rychlému nastavení bude možné snadno přizpůsobit další zařízení v domácím ekosystému – stačí umístit nový produkt (vašeho dítěte) do blízkosti vašeho zařízení a potvrdit spárování.

Největším doplňkem Family Sharing v ‌iOS 16‌ je iCloud Shared Photo Library, která rodinám poskytuje nový způsob, jak snadno sdílet pyoty a videa. Ve sdílené knihovně jsou všechny úpravy, přidání a odstranění synchronizovány napříč všemi zařízeními. Uživatel se také může rozhodnout odesílat fotografie do sdílené knihovny automaticky pomocí nového přepínače v aplikaci Fotoaparát. Uživatelé navíc obdrží inteligentní návrhy na sdílení fotografie, která zahrnuje účastníky ve sdílené knihovně fotografií. Každý uživatel v Knihovně sdílených fotografií má přístup k přidávání, odstraňování, úpravám nebo oblíbeným sdíleným fotografiím nebo videím, které se zobrazí ve vzpomínkách a doporučených fotografiích každého uživatele, takže každý může znovu prožít úplnější rodinné okamžiky.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články