Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple One: Jak bude fungovat jediné předplatné od Applu?

Napsal

dne

Protože se uživatelé rozhodují stále méně aktualizovat své telefony iPhone, společnost Apple se více obrací k digitálním službám, aby zvýšila své pravidelné příjmy. Nyní je známo, že tyto služby mohou být brzy k dispozici prostřednictvím jediného předplatného pod možným názvem Apple One. Pro ty, kteří jsou unaveni z placení více odběrů každý měsíc za různé služby samostatně, to má smysl, ale pouze v případě, že to společnost Apple udělá správně. Čtěte dál…

Podle společnosti Bloomberg umožní zákazníkům společnost Apple svou službou  označením „Apple One“ sjednotit využívané digitální služby do jedné a to za nižší měsíční cenu. Jediné předplatné bude pravděpodobně spuštěno letos na podzim spolu se spuštěním sestavy zařízení iPhone 12. V současné době nabízí celkem čtyři streamingové služby, jedná se konkrétně o Apple Arcade, Apple Music, Apple TV+ a Apple News+ jenž zahrnuje přístup až šesti členů rodiny. Využíváte alespoň dvě z výše uvedených?

Nejlepší hry v Apple Arcade: vyzkoušejte tuhle pětici | Appliště

Apple také nabízí tři plány úložiště iCloud; nejlevnější za 25 Kč měsíc zahrnuje 50 GB úložného prostoru, další – 79 Kč za měsíc s 200 GB a větší – 2 TB za 249 Kč za měsíc. Podle mého názoru by ideální balíček služeb Apple obsahoval všechny výše uvedené služby, nicméně musel by ještě zapracovat na obsahu, aby to pro nás dávalo vůbec smysl. Příkladem pro české zákazníky může být plán iCloudu se základním úložištěm 50GB, hudební aplikací Apple Music a Apple Arcade za 199 Kč – celkem to nyní podle aktuálních informací vychází na 313 Kč.

Apple však může mít v tomto ohledu jiné plány. Podle Bloomberga existují tři varianty Apple One. Základní plán může zahrnovat Apple Music a Apple TV +, zatímco dražší přidá Apple Arcade. Prémiová možnost bude také zahrnovat Apple News + (pro uživatele z USA) a další úložiště iCloud.

Proč Apple sdružuje všechny své služby?

Spojení služeb do jednotlivých balíčků zajišťuje, že Apple má nepřetržitý tok příjmů, což je hlavní důvod, proč se společnost chce touto cestou vydat. Proto například Disney v USA nabízí mírně zlevněný balíček 3v1, který zahrnuje Disney +, Hulu a ESPN +. A přesto, v těchto náročných časech, může Apple potřebovat víc, než jen házet skromnou kost k zákazníkům, aby uspěli s Apple One.

Chtěl bych, aby Apple konečně rozšířil své bezplatné úložiště iCloud . Po dobu 7 let se nic nezměnilo, uživatelé Apple dostali v iCloudu pouze 5 bezplatných gigabajtů, bez ohledu na to, kolik zařízení Apple máte a zda si koupíte iPhone SE nebo drahý nový iMac, stále získáte 5 gigabajtů. Vzhledem k pandemii nebude společnost Apple pravděpodobně oznamovat nové iPhony až do října nebo listopadu. Balíčky předplatného Apple One budou také oznámeny přibližně ve stejnou dobu. Co si myslíte o jednorázovém předplatném Apple? Kolik jste ochotni zaplatit a jaké služby v něm chcete vidět?

Nezapomeňte si aktivovat bezplatnou zkušební verzi Apple TV+! | iSTYLE

Zdroj: TekDeeps.com

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články