Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple oficiálně přestává podepisovat iOS 14.5.1

Napsal

dne

Pokud jste aktualizovali na nejnovější sestavení iOS 14.6 a nejste s ním spokojeni, pak pro vás máme špatnou zprávu. Společnost Apple totiž oficiálně přestala podepisovat předchozí verzi sestavení, na kterou se bylo možné urychleně vrátit, tedy iOS 14.5.1. Tento balíček s opravou chyb, byl vydán začátkem května a obsahoval důležité bezpečnostní opravy.

Apple dnes přestal podepisovat iOS 14.5.1, aktualizaci, která byla vydána začátkem května a obsahuje důležité bezpečnostní opravy. To znamená, že uživatelé, kteří aktualizovali svá zařízení na iOS 14.6 nebo iOS 14.7 beta, již nemohou přejít na iOS 14.5.1. Návrat ke starším verzím iOS často používají ti, kdo jailbreakují své iPhony. Obnovení iPhonu nebo iPadu na předchozí verzi iOS může být někdy užitečné i pro uživatele, kteří po upgradu na nejnovější verzi iOS zaznamenají významné chyby.

Pokud jste se v iOS 14.6 setkali s vážnými problémy, bohužel nyní budete muset počkat na budoucí aktualizaci, nikoli přejít zpět na iOS 14.5.1. Jediný možný downgrade prozatím je z iOS 14.7 beta na iOS 14.6. Jak iOS 14.6, tak iOS 14.7 budou pravděpodobně posledními významnými aktualizacemi iOS 14 před oznámením iOS 15 na WWDC 2021 příští týden.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články