Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Apple obchody dle nových pravidel

Napsal

dne

Celý světový maloobchod Apple Store se vrací k životu. Pomalu a postupně, s opatrností a s opatřeními. Ačkoli není dosud známo v jaké kapacitě, ale jako symbol vítězství nad pandemií, která zabíjí globální ekonomiku. Na konci tohoto týdne má být v USA otevřeno 98 Apple Store.

Nejdůležitější (vlajková loď) Apple Store v největším australském městě Sydney, jak už asi víte, byl v lednu uzavřen kvůli rekonstrukci. Vzhledem k pandemii byly tyto práce pozastaveny „na dobu neurčitou“, zařízení bylo zapečetěno a pod ochranou. Proto se dne 21. května letošního roku otevřelo pouze 21 z 22 Apple Store v Austrálii. Minulý týden se na seznamu obchodů s jablky objevil Sydney Apple Store. Datum jeho otevření bylo oznámeno na dnešek 28. května. Zdá se, že něco z plánu, který navrhli architekti a průmysloví designéři Apple (podílejí se na tvorbě všech Apple Store), se rozhodlo odložit na lepší časy. Ale kdo ví?

Opatření proti Koronaviru jsou sledována jasně a bedlivě. Masky, vzdálenost, dezinfekce. Dnes 28. května, se otevřou dva ze tří švédských obchodů Apple v Malmö a Helsingborgu. Otevření třetího (ve Stockholmu) se odložilo. V Itálii se kromě 10 obchodů s jablky, které byly otevřeny před týdnem, dnes otevřou další dva, v Grulyasco a Turíně. Ze 17 Apple Store v Itálii zůstává 5 uzavřeno, v provinciích Piemont a Lombardie nadále panuje nouzová situace. A v Japonsku se dnes otevírají dva Apple Store, ve Fukuoka a Nagoya Sakae. V Japonsku jich je deset.

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články