Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Apple může v budoucnu uvést hybridní tablet iPad s MacOS

Napsal

dne

Zdá se, že rozhodnutí Applu držet se rozhraní iPad OS pro své tablety je velmi pevné. To se však v budoucnu ještě může změnit, protože nejnovější patent společnosti Apple naznačuje vývoj hybridního zařízení v kombinaci iPadu a MacBooku pomocí externího příslušenství. Spolu s podáním je překvapivě také zmínka o softwaru typu „MacOS“.

Nejnovější zjištění společnosti Patently Apple se týká výklopné klávesnice, která při připojování k tabletu využívá magnetické porty. Co se týče designu, připomíná typickou klávesnici MacBooku s trackpadem a rozšířeným dokovacím systémem podle skic. Je patrné, že výklopná část klávesnice podporuje různé příslušenství, jako je odnímatelná kamera, projektor a pero. Tablet můžete také umístit tak, aby směřoval dozadu od klávesnice. Co nás ale zajímá, je zmínka o hybridním rozhraní MacOS pro tablet při dokování ke klávesnici.

Hybridní příslušenství iPad s funkcemi Macbook OS

To by mohlo znamenat, že Apple nevylučuje napájení iPadu Air nebo iPadu Pro operačním systémem podobným MacBooku. Pravděpodobně by to také mohlo znamenat vylepšenou verzi operačního systému pro iPad s integrovanými funkcemi Macu. Tyto informace však můžeme potvrdit až v případě, kdy bude zařízení oficiálně představeno.

Toto je již druhý patent společnosti Apple související se vstupním zařízením, které využívá stejný design pro připojení iPadu nebo iPhonu. První várka byla zobrazena jako modulární příslušenství, které funguje jako klávesnice nebo sekundární displej podobný duálnímu skládacímu zařízení. Vzpomeňte si na Galaxy Z Fold 3 nebo nadcházející smartphone Pixel Fold , ale displej můžete mechanicky rozdělit na dva a později je spojit.

Myšlenky těchto patentů jsou logické s praktickým využitím. Nezavrhujeme tedy možnost, že je Apple nakonec přenese do skutečného produktu, zejména do verze Mac OS pro své tablety.

Zdroj: Patently Apple

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články