Sledujte nás na sociálních sítích

Apple iPhone/iPad

Apple iPhone 3G

Napsal

dne

Nový iPhone 3G je pouze evolucí původního modelu. Revoluce se koná pouze v případě podpory sítí třetí generace a díky vestavěné A-GPS navigaci. Tu však prozatím nelze plnohodnotně využít. Další vylepšení dostal nový iPhone 3G v podobě nového firmware 2.0, toto vylepšení však mohou využít i majitelé staršího iPhonu.iPhone boduje bezkonkurenčním ovládáním, které mohou ostatní výrobci tiše závidět. Bezkonkurenční je také hudební a videopřehrávač, který z iPhonu 3G dělá výkonný multimediální telefon. Bohužel několik nectností stále zůstalo nevyřešeno.Fotoaparát iPhonu 3G nedoznal oproti předchozímu provedení žádných změn. Fotoaparát nabízí rozlišení dva megapixely a zcela mu chybí jakékoliv nastavení.

Displej a jeho vlastnosti..

Displej iPhonu 3G nabízí i perfektní zobrazení. Rozměrný dotykový displej se svým rozlišením 320 x 480 obrazových bodů sice nepatří mezi absolutní špičku, velká úhlopříčka 3,5 palce však nemá konkurenci. Displej je aktivní (TFT) a dokáže zobrazit 16 milionů barev.

Ovládání – revoluce nekončí..

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články