Sledujte nás na sociálních sítích

Všechny příspěvky

Apple iOS 4.3: nová gesta a Wi-Fi hotspot pro všechny

Apple pustil mezi vývojáře první betaverzi operačního systému iOS 4.3.

Napsal

dne

Apple pustil mezi vývojáře první betaverzi operačního systému iOS 4.3. První a nejvýznamnější novinku předznamenal už Nedávno představený iPhone 4 CMDA: Wi-Fi tethering, neboli Wi-Fi hotspot (tedy bezdrátově nasdílený internet získaný z mobilní sítě). Jak se k funkci “Personal Hotspot” postaví čeští operátoři?

hitspot

Velkým vítězstvím všech nespokojených uživatelů iPadu je možnost nastavit si funkci bočního přepínače – chcete se vrátit k zámku rotace displeje, nebo zůstanete u novějšího přepnutí do tichého režimu? Už brzy to bude jen na vás.

Zcela nová jsou tzv. multitaskingová gesta. Stáhněte prsty k sobě a vrátíte se na domovskou obrazovku. Přejeďte prsty od spodního okraje displeje k vrchnímu a vysune se multitaskingová lišta. Přejíždějte prsty ze strany na stranu a budete se přepínat mezi jednotlivými spuštěnými aplikacemi – tam a zase zpět.

Gesta fungují naprosto skvěle a podpořena jednou drobnou zmínkou kdesi v XML souboru vznikla zajímavá spekulace. Nová gesta totiž nahrazují funkci “home buttonu” a tak internetoví jasnovidci říkají, že příští iPhone a iPad toto tlačítko vůbec mít nebudou! Jak to bude ve skutečnosti se možná dozvíme už při brzy očekávané premiéře Apple iPadu 2.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články