Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Akce na 3D tvrzená skla pro iPhone!

Napsal

dne

Zaoblené hrany iPhonu mohou nadělat pěknou neplechu! Klasické rovné tvrzené sklo nezasahuje až do konců hran telefonu a občas se stane, že právě v místě kam nezasahuje rovné tvrzené sklo ani obal, dochází k poškození displeje. Takovému poškození lze snadno předejít koupí tvrzeného 3D skla.

Co vlastně 3D sklo je?
Tvrzené 3D sklo nám pomáhá chránit i zaoblenou část displeje našeho iPhonu. Je speciálně upraveno, aby dolehlo až do zaoblených krajů displeje. 3D Tvrzené sklo je složeno z tvrzeného skla, které zakrývá zobrazovací plochu displeje a plastových zaoblených krajů, které zakrývají nezobrazovací část displeje. Kromě klasické bílé a černé barvy je možné zakoupit sklo ještě ve zlaté, růžové, stříbrné a vesmírně černé variantě.

Součást balení
Pokud se rozhodnete si tvrzené 3D sklo objednat, nedostanete pouze sklo v obálce. Přijde Vám bublinková obálka, vystužena dvěma destičkami, mezi kterými je vložena plastová krabička. V plastové krabičce naleznete dva čistící hadříky označené čísly 1 a 2. Samolepky pro snazší aplikaci a odstranění i nejtitěrnějších smítek prachu. (osobně jsem nikdy tyto samolepky nevyužíval). Papír na jehož zadní straně je návod k aplikaci skla a nakonec 3D tvrzené sklo.

Nákup
Zmiňovaná 3D skla nyní můžete zakoupit v akci na internetovém e-shopu www.tvrzenysklo.cz – Zde naleznete tvrzená skla v kombinaci se unikátním slevovým kódem pro čtenáře FanApple.cz již od 199 korun! Slevový kód: FanApple – Výhodou je jednoznačně doprava ZDARMA při nákupu nad 500 korun, osobní odběr od jakékoliv částky v Praze také ZDARMA a rychlá komunikace na tel. čísle +420 776 76 70 72 (prosím spíše sms, odpovím skoro hned).

Bonus
Kromě 3D skel naleznete na e-shopu www.tvrzenysklo.cz také klasická rovná skla, například na iPhone 7 a 7 Plus, či na další typy telefonů jako je Sony, Lenovo, Huawei, Samsung, HTC a další..

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články