Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Adobe odstraní některé své aplikace z App Store. Které to jsou?

Napsal

dne

Společnost Adobe tento týden připomněla svým zákazníkům, že její aplikace Photoshop Sketch a Illustrator Draw již nebudou k dispozici ke stažení na iOS a Android od 19. července letošního roku. Společnost Adobe plánuje ukončit úplnou podporu zmíněných aplikací pro stávající uživatele nejpozději do 10. ledna 2022.

dokumentu podpory společnost Adobe uvedla, že uživatelé mohou snadno migrovat do své aplikace Fresco, která kombinuje mnoho nástrojů pro kreslení a malování Photoshop Sketch a Illustrator Draw. Po přihlášení uživatele do aplikace pomocí e-mailové adresy Adobe ID budou všechny projekty vytvořené v Illustrator Draw a Photoshop Sketch automaticky migrovány na Fresco.

Stávající uživatelé mohou pokračovat v používání Photoshop Sketch a Illustrator Draw po 19. červenci, přičemž všechny kresby a projekty zůstanou k dispozici, ale Adobe uvedla, že po jejich ukončení nepřidá do aplikací žádné nové funkce ani aktualizace. Adobe Fresco byl poprvé uveden na iPad v roce 2019 a v loňském roce byl rozšířen také na iPhone. Tato aplikace je zdarma v App Storu a prémiové funkce jsou k dispozici za 9,99 $.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články