Sledujte nás na sociálních sítích

Aplikace/hry

5 zajímavých iOS aplikací, které jsou k dispozici zdarma (17.10.2020)

Napsal

dne

Přinášíme vám přehled pěti bezplatných (ale dříve placených) aplikací pro iOS produkty, přičemž se jedná o vybrané tituly, které třeba oceníte. Pokud si chcete některý z titulů stáhnout do vašeho iOS zařízení, stačí kliknout na titulek či obrázek u vybrané aplikace, přičemž budete přesměrováni přímo do obchodu iTunes App Store.

V případě, že se vám obsah článku nezobrazuje správně, doporučujeme aktualizovat příspěvek. Nové aplikace jsou univerzální a tak je možnost nainstalovat na libovolné zařízení. Pokud jsou některé aplikace již placené, zřejmě časově limitované akce skončila.

Total Weight Loss Meditation4,99 dolarů

Trávíte teď o mnohem času déle doma, než kdykoliv jinde? Tato aplikace vám pomůže cítit se lépe a zároveň se postará o správné hubnutí formou meditace. Ušetřete stovky dolarů za přednášky a získejte všechny výhody hypnózy v pohodlí domova. Propracovaná aplikace, která je nyní k dispozici zdarma nabízí několik různých forem rozdělených podle času. Například krátká indukce je ideální pro rychlou relaci hypnózy a je dlouhá přibližně 10 minut. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

learn Fruit14,99 dolarů

Apple produkty mohou sloužit nejen k pracovním účelům. Podpořit s nimi můžete i vaše děti v rozvíjení fantazie a znalostí. Aplikace Learn Fruit dokáže pomoci vašemu dítěti poznávat ovoce ve velmi jednoduchém prostředí. Pokud je tedy chcete zabavit a zároveň podpořit ve vývoji, pak si tuto aplikaci určitě stáhněte do vašeho iPadu, nebo iPhonu zdarma.

Astronoidz2,99 dolarů

Projděte si cestu touto arkádové střílečky. Tato vesmírná střílečka, inspirovaná klasikou a nabitá moderní grafikou, vám poskytne hodiny zábavy. Přežijte nápor nepřátelských mimozemšťanů a asteroidů. Dokončete každý vlnový cíl, než dorazí posily. Tato aplikace nabízí několik různých úrovní, které vás určitě zabaví. Dokoupit si pak můžete různé vylepšení a zbraně pomocí mincí ve hře.

 

Password Secure Manager PRO0,99 dolarů

Máte příliš mnoho účtů, příliš mnoho hesel na zapamatování? Secure Manager je tu, aby vám pomohl. Tato aplikace nabízí standardní design rozhraní iPhone a snadné rozhraní. Výhodou je podpora zálohování dat, zálohování a obnovení všech dat jedním kliknutím. Potěší vás také integrovaný webový prohlížeč, automatické vyplňování účtu a hesel, jedním kliknutím zkopírujete na kopírovací desku. Snadný a bezpečný způsob přístupu k vašemu účtu, žádné další potíže.

Epica Pro – Epic camera1,99 dolarů

Nejzábavnější aplikace na světě! Ukažte světu své kouzlo prostřednictvím úžasně vypadajících koláží, které jste nikdy neviděli v žádné jiné aplikaci. Být hrdinou, darebákem, monstrem, vším, co jste kdy chtěli! Různé efektní koláže jako Fun, Holiday, Magic, Beard, Animal, Travel, Wings, Demon, Headdress. Všechny vaše výtvory pak můžete sdílet se svými přáteli na Facebooku a dalších sociálních sítích.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články