Sledujte nás na sociálních sítích

Aplikace/hry

5 skvělých iOS aplikací, které jsou k dispozici zdarma (7.10.2019)

Napsal

dne

Přinášíme vám přehled pěti bezplatných (ale dříve placených) aplikací pro iOS produkty, přičemž se jedná o vybrané tituly, které stojí za vyzkoušení! Pokud si chcete některý z titulů stáhnout do vašeho iOS zařízení, stačí kliknout na vybraný název aplikace níže, který vás přesměruje do obchodu, odkud je možnost aplikaci zdarma stáhnout přímo prostřednictvím iPhonu či iPadu.

V případě, že se vám obsah článku nezobrazuje správně, doporučujeme aktualizovat příspěvek. Nové aplikace jsou univerzální a tak je možnost nainstalovat na libovolné zařízení. Pokud jsou některé aplikace již placené, zřejmě časově limitované akce skončila.

YaoYao – Jump Rope

Zajímavý způsob jak rozhýbat své tělo. Pokud vlastníte chytré hodinky Apple Watch, můžete si nainstalovat aplikaci YaoYao, které promění nositelnou elektroniku ve virtuální švihadlo. Můžete tak udržovat kondici, ať už jste kdekoliv. Právě tento titul využívá pohybové čislo a počítá jednotlivé výskoky. Statistiku pak můžete propojit s vašim iPhonem, kde se objeví počet skoků, případně si můžete nastavit hlasové počítání. Společně s ním dokáže zaznamenat srdeční frekvenci a spočítat spálené kalorie

Action Puzzle

Herních titulů pro nejmenší není nikdy dost. Za zmínku rozhodně stojí titul Action Puzzle, který rozhodně zabaví. Action Puzzle posílá puzzle na další úroveň. Hrajete s plně animovanou scénou místo statické fotografie. K dispozici je několik různých úrovní. Animace jsou zobrazeny v krásné 3D grafice s mnoha detaily. V této první verzi máme podrobnou městskou scénu, plně funkční letiště, vzrušující automobilový závod a přístav s loděmi a vlaky. První dvě místa jsou zdarma. Zbývající scény lze zakoupit ve hře.

Tiny Planet Photos and Video

Jedním klepnutím proměňte vaše panoramata, cestovní fotografie a fotografie krajiny do zcela nového formátu. Záběry budou poutavé, překvapivé a zábavné. Není potřeba strávit několik hodin ve Photoshopu nebo After Effects; Tiny Planet Photos vám pomůže vytvořit tento úžasný efekt jediným klepnutím během okamžiku. Sdílejte okamžitě své malé planety na Twitteru, Facebooku, Instagramu, WhatsApp, e-mailem nebo SMS, nebo je uložte do svého fotoaparátu.

Sleep Sounds: relaxing sounds 

Proč neusínat s příjemnými zvuky z celého světa? Všechny stopy zaznamenané pomocí vysoce kvalitních stereofonních kondenzátorových mikrofonů a předzesilovačů zajistí maximální relaxaci po náročném dni. Součástí je také časovač automatického vypnutí a spolehlivý budík, který vás opět příjemnými tóny vzbudí ve správný čas. Aplikace rozhodně stojí za vyzkoušení! Není nad úžasnou každodenní relaxaci.

Crazy Run

Jednoduchá oddechovka pro všechny generace. Projděte nejdál přes všechny bloky na dráze. Veškeré ovládání zvládnete pouhým pohybem prstu. Vyzkoušejte si, jak rychle dokážete reagovat. Se vzdáleností se totiž tempo zrychluje a je jenom na vás, jaké skóre překonáte. Jako dočasná záchodovka dobrý, nicméně na dlouhé herní večery to určitě není, každopádně stojí za vyzkoušení.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články