Sledujte nás na sociálních sítích

Aplikace/hry

5 dočasně zlevněných aplikací pro váš počítač Mac (27.12.2019)

Napsal

dne

Přinášíme vám přehled pěti zlevněných aplikací pro počítače se systémem macOS, které jsou k dispozici v iTunes App Store. Jedná se dočasně zlevněné tituly, které rozhodně stojí za vyzkoušení! Pokud si chcete některý z titulů stáhnout do vašeho počítače, stačí kliknout na nadpis či obrázek vybrané aplikace.

Tank Battle: East Front

Screenshot # 1 pro Tank Battle: East Front

Tank Battle: East Front je vzrušující tahová strategická hra od tvůrců Tank Battle: 1944 a Ancient Battle: Rome. Použijte hexický taktický boj k ovládnutí nepřátel na ruské frontě druhé světové války. Bojujte jako Němci nebo Sověti v řadě stále složitějších misí. Herní systém je založen na úspěšném herním enginu vyvinutém pro „Tank Battle: North Africa“ a jeho hlavní aktualizaci. Existuje celá řada cílů, které odrážejí taktickou složitost válek na východní frontě a dobijí vašeho nepřítele více než 110 historickými jednotkami. Zahrajte si na vašem Macu tento skvělý titul nyní za $1,99 z původních $9,99.

Jump Desktop (RDP, VNC, Fluid)

Screenshot #1 for Jump Desktop (RDP, VNC, Fluid)

Užijte si svobodu pracovat odkudkoli. Jump Desktop je aplikace pro vzdálenou plochu, která vám umožní bezpečně se připojit k libovolnému počítači na světě. Jump Desktop, kompatibilní s RDP i VNC, je bezpečný, spolehlivý a velmi snadno nastavitelný. Jump Desktop také podporuje náš vlastní, vysoce výkonný protokol nové generace vzdálené plochy nazvaný Fluid Remote Desktop. Jump Desktop je velmi snadno konfigurovatelný nástroj, kdokoli to dokáže! Stačí navštívit: https://www.jumpdesktop.com v počítači PC nebo Mac, kliknout na odkaz „Automatické nastavení“ a postupovat podle podrobných pokynů. Aktuálně ve slevě za $14.99 z původních $19.99.

AlphaCommander – File Manager

Screenshot #1 for AlphaCommander - File Manager

AlphaCommander je správce souborů se dvěma podokny. Poskytuje mnoho funkcí, které potřebujete pro rychlý přístup a správu místních a vzdálených souborů. Nabízí také přizpůsobení uživatelského rozhraní (barvy, chování, akce), klávesové zkratky, Drag & Drop podporu, dále pak podporu kopírování a vkládání, nebo třeba Folder Sync: synchronizace dvou složek. Aktuálně za $12.99 z původních $14.99.

4Video MP3 Converter

Screenshot #1 for 4Video MP3 Converter

Nejlepší audio převodník, který vám pomůže převést MP4 do MP3 nebo převést MOV do MP3! Snadný převod videa (MP4 do MP3, MKV do MP3, MOV do MP3, AVI do MP3, MPEG do MP3 atd.) 4Video MP3 Converter je speciálně navržen pro převod video a audio souborů do MP3. Kromě převodu populárního audio / video formátu, jako je MP4 / M4A / WAV / FLAC na MP3, tento všestranný audio převodník také umožňuje převádět MP3 do AAC, AIFF, ALAC, WAV, FLAC, M4A atd. S vysokou kvalitou zvuku. Jsou podporovány téměř všechny často používané formáty, a to i pro mediální soubory stažené z YouTube, SoundCloud nebo Spotify. Aktuálně si ji můžete pořídit za $9.99 z původních $14.99.

Network Security Scanner – NSS

Screenshot #1 for Network Security Scanner - NSS

Network Security Scanner je aplikace, která monitoruje vaši síť a zvyšuje bezpečnost vašeho Macu. Při používání této aplikace můžete: snadno kontrolujte a monitorujte své sousedy, jasný seznam výsledků s užitečnými doplňujícími informacemi, udržujte svoji síť efektivní při produktivní práci. Scanner ochrany osobních údajů detekuje další zařízení připojená k místní síti a informuje vás o neznámých připojeních. Zobrazuje oznámení, když se zařízení připojí nebo opustí síť. Skener zabezpečení sítě detekuje změny v síti a zobrazuje upozornění, když jsou zjištěny podezřelé změny v síti. Skener Wi-Fi zobrazuje další informace o sítích Wi-Fi a umožňuje vyhodnotit spolehlivost a zabezpečení konkrétní sítě Wi-Fi. Aktuálně si ji můžete pořídit za $4.99 z původních $14.99.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články