Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Napsal

dne

3D tvrzené sklo se silikonovými hranami na iPhone

Společně se jistě shodneme, že jednoznačně nejlepší ochranou displeje iPhonu je 3D tvrzené sklo. Dokonale totiž pokrývá kompletně celý povrch displeje. Jenže každé 3D tvrzené sklo je náchylné na poškození v místech, kam klasické sklo nedosáhne. Zaoblené hrany bývají zúžené, aby nedocházelo k navýšení hmotnosti iPhonu. S tím je ovšem nyní konec. 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami na iPhone řeší problém častého poškození hran.

ZPRACOVÁNÍ: 3D TVRZENÉ SKLO SE SILIKONOVÝMI HRANAMI

3D tvrzené sklo žádným způsobem nezasahuje do zobrazovací části displeje. Silikonový rámeček dokonale kopíruje černý rámeček displeje. Navíc je tvrzené sklo dokonale průhledné, takže nedochází ke snížení kvality zobrazení displeje. Po nalepení se nemusíte ani obávat o snížení citlivosti doteku. Zůstává zachována dokonalá plynulost. Na povrchu se nachází speciální oleophobická vrstva, díky které nezůstávají na skle nadměrné stopy mastnoty a nečistot.

Tvrzené sklo se silikonovými hranami na iPhone

Velkou výhodou tvrzeného skla je kompatibilita s většinou ochranných krytů. Pokud využíváte originální obaly od společnosti Apple (silikonové či kožené) můžete jásat, 3D tvrzené sklo na ně dokonale navazuje! Silikonové hrany tvrzeného skla vystupují nad úroveň skla a několikanásobně tak zvyšují životnost tvrzeného skla při pádu. Tvrzené sklo pak dosahuje odolnosti 9H při tloušťce pouhých 0,3 milimetru.

3D Tvrzené sklo na iPhone

NALEPENÍ TVRZENÉHO SKLA SE SILIKONOVÝMI HRANAMI

Nalepení ochranného skla je opravdu snadné. Stačí postupovat podle manuálu na zadní straně krabičky od tvrzeného skla. Součástí krabičky jsou čistící hadříky, kterými doporučujeme displej iPhonu před aplikací dokonale očistit. Pokud si na nalepení nebudete věřit, můžete využít nalepení na kamenné prodejně zdarma.

3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

VIDEORECENZE: TVRZENÉ SKLO NA IPHONE

https://www.youtube.com/watch?v=B8HBZ00Thzs&feature=emb_title

KDE TVRZENÉ SKLO NA IPHONE ZAKOUPIT?

Pokud chcete svůj iPhone opravdu dokonale ochránit, 3D tvrzené sklo na iPhone je opravdu tím co hledáte. Aktuálně ho můžete pořídit pro modely: iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro, iPhone XR, iPhone 11, iPhone XS Max, iPhone 11 Pro Max za jedinečnou cenu 479 korun při použití slevového kód: FanApple. Slevový kód je možné uplatnit v prvním kroku nákupního košíku.

Pro ty, kdo nejsou fanoušky silikonových hran jsme již dříve připravili článek o tom, jak získat 3D tvrzené sklo PREMIUM za jedinečnou cenu.

3D tvrzené sklo se silikonovými hranami na iPhone

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články