Sledujte nás na sociálních sítích

Články

3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM – Dokonalá ochrana displeje

Napsal

dne

iPhone SE vs iPhone SE 2020

Společnost Apple představila nový iPhone SE 2020. Novinka je po vzoru iPhonu 8 skoro celá ze skla, nezapomínejte tedy na pořádné ochranné příslušenství. Dokonalou ochranou displeje je rozhodně 3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM.

PROČ ZVOLIT 3D TVRZENÉ SKLO NA iPhone SE 2020 PREMIUM?

Prémiová varianta ochranného skla si získala svou oblíbenost již u iPhonů předchozích generací. Již dříve jsme pro vás připravili o prémiových sklech článek, který si můžete přečíst pod tímto odkazem. Po nalepení skoro ani nepoznáte, že na displeji nějaké ochranné sklo nalepené je. 3D Tvrzené sklo je 0,3 milimetru tenké, takže skoro nenavyšuje hmotnost iPhonu, ani nezhoršuje manipulaci s ním. Nedochází ke zhoršení citlivosti displeje, nebo ovlivnění kvality obrazu. Přes tenké zpracování poskytuje displeji opravdu velkou ochranu. Dosahuje odolnosti 9H.

3D Tvrzené sklo na iPhone SE

Na povrchu se nachází oleophobická vrstva, díky které nezůstávají na skle zbytečně stopy mastnot a nečistot. 3D Tvrzené sklo na iPhone je po svém obvodu černé. Nové modely již nemají bílé zpracování displejů, proto nejsou bílá skla vyráběna. Neprůhledná, černá část tvrzeného skla pokrývá pouze nezobrazovací část displeje. Zobrazovací část pokrývá dokonale průhledné tvrzené sklo.

3D tvrzené sklo na iPhone SE 2020

NALEPENÍ TVRZENÉHO SKLA NA IPHONE SE 2020

Nalepení tvrzeného skla není vůbec složité. Na zadní straně krabičky s ochranným sklem naleznete podrobný manuál, podle kterého když budete postupovat, nemůžete aplikaci nezvládnout. Kdybyste si na nalepení nevěřili ani po přečtení manuálu, můžete se podívat na video, přiložené pod tímto odstavcem, kde je vše dokonale popsáno. Pro ty, kteří si na aplikaci nebudou věřit ani po přečtení manuálu a shlédnutí videa, je možnost využití nalepení tvrzeného skla na iPhone zdarma. Stačí se zastavit na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz a při koupi požádat o nalepení.

https://www.youtube.com/watch?v=qGiOaJ61Fd0&feature=emb_title

SLEVA PRO ČTENÁŘE FANAPPLE.CZ

Pro čtenáře magazínu FanApple.cz je připravený speciální slevový kód, díky kterému je možné získat slevu 20% na celou objednávku. Stačí zadat slevový kód: FanApple v prvním kroku nákupního košíku.

NEJEN PRÉMIOVÉ, ALE I DALŠÍ TVRZENÁ SKLA NA iPhone SE 2020 NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM.

iPhone SE vs iPhone SE 2020

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články