Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

3D Tvrzené sklo na Apple Watch – Ochrana celého displeje hodinek!

Napsal

dne

3D Tvrzené sklo Apple Watch

Apple Watch jsou chytré hodinky od společnosti Apple. Od prvního okamžiku, co jsem si je zakoupil jsem věděl, že Apple Watch jsou hodinky, které mě baví. Jak je ovšem nejlépe ochránit? 3D Tvrzené sklo na Apple Watch je ideálním řešením!

Proč chránit displej Apple Watch?

Displej chytrých hodinek Apple Watch sice disponuje safírovým sklíčkem, ovšem riziko poškození displeje je opravdu vysoké. Vzhledem k tomu, že hodinky nosím neustále při sobě, na sport, do práce, pouze měním řemínky dle činnosti, nemohu pokáždé přemýšlet o tom, jak se chovat / pohybovat, abych náhodou hodinkami do ničeho nevrazil. Stačí totiž chvilka nepozornosti a prasklina na displeji vznikne raz dva.

Jak nejlépe ochránit displej Apple Watch?

Existují ochranné fólie na Apple Watch, které dokáží ochránit displej proti poškrábání, nikoliv proti pádu. Při pádu Vám perfektně ochrání displej Tvrzené sklo, které je 7x odolnější, než fólie. Nejlepším ochranným sklem je 3D Tvrzené sklo na Apple Watch, které je vyráběno ve dvou variantách. Pro verzi 38mm i 42mm.

3D Tvrzené sklo na Apple Watch

3D Tvrzené sklo na Apple Watch a jeho největší výhoda?

Jednoznačně největší výhodou 3D Tvrzeného skla na Apple Watch je ochrana, kterou poskytuje celému povrchu hodinek. Tvrzené sklo pokrývá kompletně celý povrch displeje, nemusíte se tak obávat poškození například v zaoblené části, kam klasické sklo nedosahuje. Navíc se velice snadno aplikuje, takže se nemusíte obávat, že byste aplikaci skla na hodinky nezvládli sami.

3D Tvrzené sklo na Apple Watch 38,42mm

Kde a za kolik 3D Tvrzené sklo na Apple Watch koupit?

3D Tvrzené sklo můžete zakoupit přímo na prodejně Tvrzenýsklo.cz, nebo prostřednictvím eshopu za pouhých 239 korun se slevou, která je připravena pouze pro čtenáře magazínu FanApple.cz – Slevový kód FanApple platí na celou Vaši objednávku a získáte díky němu 20% slevu. Slevový kód je možné uplatnit v prvním kroku nákupního košíku.

3D Tvrzené sklo na verzi 38mm Apple Watch objednáte pomocí tohoto odkazu.

3D Tvrzené sklo na verzi 42mm Apple Watch objednáte pomocí tohoto odkazu.

Jak se na prodejnu Tvrzenýsklo.cz dostat?

  • MHD – Městskou hromadnou dopravou se na prodejnu dostanete nejsnáz žlutým metrem. Vystoupíte na zastávce Anděl. Z metra vystupte výlezem směr Knížeci. Vyjeďte eskalátory nahoru a odbočte doprava. Po odbočení vyjděte schody a dojděte k přechodu. Přejděte po přechodu a odbočte doleva. Po 50 metrech dojdete k dalšímu přechodu na světelné křižovatce. Přejděte i tento před a pokračujte přibližně 150 metrů do kopce. Minete lékárnu a po pravé straně najdete naši prodejnu. Prodejna se nachází přibližně 30 metrů pod potravinami Žabka, které jsou na nejbližší možné křižovatce. (Cesta je znázorněna níže na přiložené mapce)
  • Autem – Do navigace vložte adresu Ostrovského 32, Praha 5. Navigace Vás s největší pravděpodobností dovede k potravinám Žabka. Zde můžete zaparkovat na zásobování České pošty, nebo naproti Žabce na hlídaném parkovišti. Po dobu opravy iPhonu Vám rádi parkovné na tomto parkovišti proplatíme.

iPhone Servis Praha Tvrzenýsklo

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články