Sledujte nás na sociálních sítích

Aplikace/hry

3 bezplatné aplikace pro iOS, díky nimž budete produktivnější.

Napsal

dne

V digitálním obchodě App Store můžete objevit nejrůznější aplikace pro váš iPhone či iPad. Nabídka se neustále rozšiřuje a řazení je řešené do přehledných kategorií. Pokud tuto aplikaci využíváte často, možná jste si všimli sekce, která nese označení Produktivita. K dispozici jsou tituly, které vám usnadní každodenní život, správu financí a celkově vás podpoří ve vaší produktivitě. Vybrali jsme pro vás celkem tři zajímavé aplikace, které stojí za nainstalování, navíc jsou k dispozici zdarma, tak se vyplatí je vyzkoušet! Máte doporučení na aplikaci? Napište do komentářů!

Money Flow – mějte své finance pod kontrolou!

Moderní a velmi produktivní aplikace, která vám umožní sledovat příjmy a výdaje a neustále sledovat své vlastní finance. Jednou z hlavních funkcí je pohodlné a rychlé přidání operací a flexibilní nastavení rozpočtu. V aplikaci je také zabudovaná kalkulačka a převodník měn, několik témat, spousta ikon pro účty a kategorie a (nejdůležitější) – autorizace pomocí Touch ID nebo Face ID, takže nikdo nebude vědět, kolik jste utratili.

☛ APLIKACI SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDARMA ZDE.

Privacy Pro SmartVPN – Bezpečnost na prvním místě.

VPN, která vás nejen chrání, ale také umožňuje zjistit, kdo kam posílá data z vašeho telefonu. Pokud hledáte skvělého parťáka, který zajistí bezpečnost vašich dat a soukromí, pak můžete vyzkoušet tento titul z App Store. Použitá technologie Tracker Protection je integrována do mnoha populárních prohlížečů včetně Firefoxu a je nyní k dispozici pro blokování trackerů, které neviditelně shromažďují data ve všech vašich aplikacích, kromě toho blokuje invazivní sledovače soukromí v celém vašem zařízení.

☛ APLIKACI SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDARMA ZDE.

Voice Recorder – Recording App – Nahrávání bude hračkou!

Inteligentní nástroj pro nahrávání hlasového záznamu. Ať už jste student, novinář, nebo si prostě potřebujete nahrát nějaký zvuk do vašeho telefonu, pak rozhodně vyzkoušejte tuhle jednoduchou a efektivní aplikaci. Nový moderní design usnadňuje zaznamenávání a sdílení osobních poznámek, rodinných chvil, přednášek ve třídě, pracovních setkání, projevů, rozhovorů a dalších. Také vám pomůže snadno se učit jazyky. Úpravy nástrojů, jako je oříznutí a střih, vám umožní doladit vaše nahrávky. A pomocí dalších funkcí můžete udělat ještě více, abyste mohli pracovat efektivněji.

☛ APLIKACI SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDARMA ZDE.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články