Jak zrychlit starší iPhone? Vyměňte mu baterii.


Možná si říkáte, že váš starší iPhone je při používání pomalejší než kdykoliv dříve a pomůže maximálně pořídit si novější verzi. Nedávno jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, že zda může mít špatná baterie v iPhone vlivné účinky na výkon, přičemž tuto situaci řada odborníků potvrdila. Výměna baterie za novou totiž může vašemu oblíbenému iPhonu, který již několik let vlastníte dát druhý dech. Obzvlášť zajímavou informací je doporučená návštěva servisu po dvou letech, váš telefon totiž během této doby od zakoupení ztratí asi 35% z původního výkonu a bude výrazně pomalejší.

Výrobci chytrých telefonů představují s každou verzí vylepšený hardware a tak mnohdy obviníme za zpomalený systém třeba zastaralý procesor, nebo nedostatečnou paměť RAM. Právě na Redditu začali tohle téma před nedávnem řešit, přičemž někteří uživatelé hlásí po výměně baterie pozitivní výsledky. K porovnání hodnot pomohla aplikace GeekBench. Jestli že tedy vlastníte iPhone 5s, 6 či iPhone 6s, pak doporučujeme preventivně vyměnit akumulátor, koupi nového telefonu tak posunete třeba na další sezónu.

 

Zdroj: reddit.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz