Zrychlete svůj iPhone! Výměna baterie iPhonu v Praze na počkání..

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo
iPhone Servis Praha - Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Výměna baterie iPhonu může kromě zvýšení kapacity pomoci i s dalšími problémy, se kterými se Váš iPhone může potýkat. Například dokože zrychlit Váš iPhone.

Výměna baterie iPhonu v Praze na počkání

Nechat si vyměnit baterii na iPhonu není vůbec žádný problém. Pryč jsou časy, kdy bylo nutné odnést iPhone do servisu a čekat týden, než Vám iPhone baterii vymění. Nyní si můžete nechat baterii v iPhonu vyměnit na počkání (15minut), bez jakékoliv ztráty dat. Nemusíte již odhlašovat iCloud, zálohovat iPhone a zbytečně si komplikovat život. Stačí přijít do iPhone servisu a nechat si baterii vyměnit.

Zrychlení iPhonu po výměně baterie

Nejmarkantnější rozdíl po výměně baterie registrují uživatelé iPhonů 5s a iPhonů 6. Výměna baterie v iPhonu 5s vyjde na 690 korun, a v iPhonu 6 na 790 korun. Po výměně pozorujete rozdíl v rychlosti například v procházení fotografií, otevírání aplikací (fotoaparátu, emailového klienta). Největší rozdíl je ovšem ve výdrži baterie.

Výměna baterie iPhone 6
Výměna baterie na iPhonu 6 probíhá v Praze na počkání – přibližně 15 minut.

Větší výdrž baterie iPhonu

Po výměně baterie se Vám již iPhone nebude předčasně vypínat. (Například při 20 procentech) a procenta nebudou ubývat jak splašená. Dokážete tak s iPhonem při plném využití vydržet celý den. Nemusíte vypínat mobilní data, shánět nabíječku, nebo sebou tahat powerbanku, abyste vydželi online po celý den.

Baterie které při výměně v servisu dostanete jsou baterie o stejné kapacitě a kvalitě, jako originální baterie, které dává společnost Apple do iPhonů při jejich výrobě, proto je na výměnu baterie poskytnuta dvouletá záruka. Při servisním úkonu jako je výměna baterie jsou použity lepící proužky, kterémi je baterie přichycena k zadní části iPhonu, aby nedocházelo k pohybu baterie uvnitř iPhonu.

Výměna baterie iPhonu 5s Praha
Výměna baterie na iPhonu 5s je prováděna na počkání v ulici Ostrovského 32, Praha 5.

Již dříve jsme Vás informovali o …

Máte rozbitý displej? Nefunguje dotyk? Vylily se barvy displeje? Stavte se na výměnu displeje také na počkání. Používáme pouze originální displeje a ke každé výměně displeje dostanete zdarma nové Tvrzené sklo! Více si můžete přečíst v tomto článku!


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.