Zpomalení iPhonu, rychle klesající procenta nebo zpomalení systému, jak tyto problémy řešit?

Výměna baterie iPhone Praha
Výměna baterie iPhone Praha

Venku se ochladilo a nejeden uživatel iPhonu začal pociťovat, jak se mráz podepsal na jeho jablečném miláčkovi. iPhone se v chladném prostředí může chovat malinko jinak, než když je v tom optimálním klimatu. Jak se chlad na iPhonu projevuje?

Tři způsoby, jak se může špatná baterie projevit při užívání

Horší stav baterie v chladném prostředí se může projevovat předčasným vypínáním. Například, máte 30% baterie, říkáte si: “ Za hodinku jsem doma, to vydrží „. Jenže otevřete fotoaparát, zhasne displej, objeví se kolečko a iPhone je vybitý. Doma po připojení do zásuvky iPhone okamžitě naskočí a zobrazí se Vám třeba že je nabito již 30%. To má za následek ztráta kapacity baterie a chladné prostředí.

Jako další z problémů, který může způsobit horší stav baterie je rychle klesající procenta. Jak nejlépe poznat, že je baterie již slabá? Nabijte telefon na 100% zhasněte displej a běžte spát. Pokud se telefon i v takto klidném stavu vybije přes noc o více než 3-5% doporučujeme nechat baterii vyměnit. V průběhu dne by baterie v tomto případě při běžném používání vydržela tak půl dne. Za běžné používání považujeme připojení na mobilní data, občasné brouzdání po sociálních sítích.

Poslední a největší problém je zasekávání a zpomalení chodu telefonu. V nedávné kauze společnost Apple potvrdila, že dochází ke zpomalení plynulosti systému se starší baterií. Zpomalení a zasekávání telefonu může narušit jeho každodenní používání a nejvíc na to mohou trpět funkce jako je fotoparát a další. Na všechny tři zmíněné problémy existuje jedno zaručené řešení a tím je VÝMĚNA BATERIE. Výměnu baterie můžete nechat provést u nás na prodejně na počkání!

Ceník výměny baterií na iPhonu

Výměna baterie probíhá na počkání a je možné si ji i online objednat na našem eshop, zarezervujete si tak termín a jistotu, že nepřijdete do obchodu a budete muset čekat déle, než je nutné. Stačí kliknout na níže uvedený odkaz a otevře se vámi požadovaná výměna.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.
Cena výměny Doba výměny
Výměna baterie na iPhonu 5 690 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 5s 690 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu SE 790 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 6 790 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhone 6s 990 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 6 Plus 790 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 6s Plus 990 korun 20 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 7 1290 korun 120 minut Klikněte pro objednání výměny
Výměna baterie na iPhonu 7 Plus 1290 korun 120 minut  Klikněte pro objednání výměny 

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.