Zobrazení detailní historie nákupů v App Store a iTunes

Apple opět usnadnil zobrazení historie nákupů. Dříve byla tato možnost uskutečnitelná pouze na Macu, nebo počítači s iTunes, kde navíc nebyla tak detailní, jako teď. Ale to se změnilo. Teď už se k historii nákupů dostanete přímo ze zařízení s iOS a uvidíte vše, co potřebujete vědět. A jak se k ní tedy dostanete? To Vám prozradíme v tomto příspěvku.

Odemkněte si mobil tak, jako to děláte vždy. Otevřete nastavení a klikněte na vaše jméno. Tady najděte možnost iTunes a App Store a otevřete ji. Poté klikněte hned na první kolonku s názvem Apple ID: „mail@mail.com“. Zobrazí se tabulka, ve které zvolíte první možnost Zobrazit Apple ID. Ověříte svoji totožnost a už máte vyhráno. (Pokud máte nastaveno Rodinné sdílení, zobrazí se i přes to pouze Vaše nákupy. Pro zobrazení nákupů ostatních členů se musíte přihlásit jejich Apple ID). Teď už jen otevřít nabídku Historie nákupů a vzhůru hledat.

Vše je seřazeno podle data uskutečnění. Nevyřízené nákupy jsou pod názvem „Nevyřízené“. Kliknutím na položku se zobrazí další detailnější informace. Přejeme Vám hodně štěstí a zábavy s touto funkcí!

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz