Známe datum představení letošních iPhonů. Apple rozeslal pozvánky.

Společnost Apple během včerejšího odpoledne rozeslala pozvánky na očekávanou mediální konference Keynote, na které pochopitelně sdělila místo a datum konání, nyní tedy známe podrobnější informace. Jak se dalo očekávat, podzimní událost se uskuteční v Apple Parku, konkrétně v budově Steve Jobs Theater, kde probíhala i loňská keynote. Stejně jako konference v minulém roce, i letos se odehraje 12. září a bude rozhodně o co stát.

Druhá středa v měsíci je tím správným okamžikem, kdy Tim Cook společně s dalšími ikonickými osobnostmi kalifornské společnosti představí řadu nových generací svých produktů. Hlavním tématem budou nové iPhony, konkrétně tři různé varianty vycházející z podoby aktuálního iPhonu X. Hovoří se také o čtvrté generaci jablečných hodinek Apple Watch, které mají nabídnout větší displej a vylepšený hardware. Již v minulosti jsme také spekulovali nad možností inovovaného MacBooku Air s Retina displejem. Konference bude začínat v 10:00 místního času, respektive v 19:00 středoevropského času.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz