Zbavte se stresu touto špičkovou meditační aplikací pro iPhone.

Stres je něco, s čím se zřejmě zabýváme všichni každým dnem, přičemž každý v trošku jiném měřítku. Zatímco někteří z nás mají čas na dekompresi terapií, nebo chodí na jógu, zbývající část z nás má sotva čas na dýchání mezi ruchem každodenního života. Pokud se chcete zbavit stresu, pomůže vám skvělá aplikace Aura dostupná v App Store, přičemž tato meditační aplikace pomáhá uživatelům ulehčit stres během několika minut také díky příjemnému AI.

Pořídit si můžete celoživotní předplatné za 79,99 dolarů z původních 499 dolarů. Právě tento titul nabízí více než 7000 recenzí s hodnocením 4.8 z 5 hvězdiček. Aura Premium využívá sílu strojového učení poskytovat vám krátké, vědecky podložené meditace cvičení  každý den. Můžete si vybrat z několika programů v rozmezí 3 až 10 minut.

1. Aura odpovídá vašemu rozvrhu a pozornosti.

Zatímco někteří konkurenti nabízejí 10-30 minut meditace, Aura nabízí možnost odbourat stres v daleko kratším intervalu. Meditace trvá od 3 do 10 minut v závislosti na vaší úrovni komfortu, takže je skvělá pro začínající i zkušené uživatele.

2. Používá strojové učení pro přizpůsobení vašich meditací.

Aura je jedinečná v tom, že je to osobní meditační trenér, který se učí z vašich předchozích relací a upravuje vaše budoucí meditace. Před a po každé meditaci se vás Aura zeptá na několik krátkých otázek o vaší aktuální náladě a používá sofistikované techniky strojového učení, které vám poskytnou jedinečný zážitek, který doplní váš emocionální stav při každém použití. Dokonce vám zobrazí užitečné relaxační připomínky, když je budete potřebovat nejvíce.

3. Můžete sledovat váš postup v průběhu času.

Aura také zaznamenává vaše data, aby vykreslila detailní obraz vzorků vašich duševních přívalů a toků. Stejně jako vaše fitness cíle, můžete sledovat svůj pokrok v nádherném vizuálním rozhraní.

4. Získáte nepřetržitý přístup po celý život.

Jejich prémiové předplatné poskytuje přístup 24 hodin denně 7 dní v týdnu k veškerému obsahu, takže ho můžete mít po ruce, kdykoli budete potřebovat pár okamžiků ticha.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz