Zajímavost: Jak zjistit, která aplikace z App Store byla vaše první?

Pokud používáte iPhone, iPad či iPod touch již dlouhá léta, možná vás někdy zajímalo, jakou aplikaci jste si z obchodu iTunes App Store stáhli jako první a kdy přesně to bylo. Společnost Apple ukládá veškerou historii a vy si tak můžete snadno prohlédnout přehled všech nainstalovaných titulů, které prošly vašimi zařízeními v řádu několika posledních let. Je však důležité připomenout, že musíte být přihlášeni pod účtem Apple ID, které používáte od začátku vlastnictví některého iOS zařízení.

Klikněte na aplikaci App Store na ploše vašeho iOS zařízení. V pravém horním rohu je miniatura fotografie vašeho účtu, klikněte na ni. Následně v seznamu vyberte záložku Koupené. Zobrazí se úplný přehled všech nainstalovaných aplikací. Přejeďte až na úplný konec, kdy se zobrazí konkrétní titul a datum prvního stažení. Je dost pravděpodobné, že se tato aplikace již nenachází v obchodě App Store, pokud ji vývojáři neaktualizovali.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz