Zájem o nový iPhone SE v Indii není takový, jako se předpokládalo!

Rozhodně jednou ze zemí, pro který byl nový iPhone SE určen, byla Indie. Rozvojová země, která by se ráda za pár let zařadila mezi společensky významné země světa, byla jednou z cílových zemí, kvůli kterým společnost Apple novinku (iPhone SE) vydala. Nejnovější mobilní telefon od amerického giganta byl uveden do prodeje v pátek, 8.4.2016.

I přes velká očekávání, jsou prodeje nového iPhonu SE spíše propadákem. Už předobjednávky naznačovaly, že o iPhone Se není takový zájem, jak by si Apple přál. Dle serveru ET Tech se v Dilí, Bombaji a Bengaluru nachází pouhých 2000 kusů iPhonů SE a zájem o ně je nulový.

Čím je nezájem o nový iPhone SE zapříčiněn?

Dle slov jednoho z místních obchodníků: „Jak zákaznický, tak mediální hype, který obvykle představení nového iPhonu doprovází, tentokrát úplně chyběl“. S těmito slovy musím pouze souhlasit. Tím to nyní nemyslím tak, že bych viděl, jak moc společnost Apple propagovala či nepropagovala iPhone SE v Indii, ale vidím to na naší České republice. Žádné billborady, reklamy, či aspoň trochu sláva a psaní o tom, že iPhone SE je již v prodeji.

Když se například podívám na iStyle v OC Anděl, billboard ve výloze stále láká na velký iPad Pro, přestože hned u vstupního stolku jsou již nové iPhony SE vystaveny. Uvidíme, zdali společnost Apple aspoň trochu „zabere“ a vloží do propagace nového iPhonu nějaké úsilí!

Zdroj: iPhoneHacks.com

Přečtěte si také:  Společnost Apple přidává do Safari jednu z funkcí oblíbeného prohlížeče.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.