Xiaomi představil nová gumová pouzdra. Inspiroval se těmi od Applu?

Čínský výrobce Xiaomi je známý tím, že vyrábí některé z nejlepších telefonů za parádní ceny, nicméně se občas inspiruje u konkurence a slepě kopíruje některé produkty společnosti Apple. Nebudeme zde rozepisovat, která značka od které jaké prvky použila a kdo měl prvenství v jakém odvětví, o tom bychom mohli vést nekonečné diskuze, nicméně nedávno představený gumový kryt určený pro Redmi Note 7 dost připomíná svým vzhledem ten od Applu, alespoň kulatými otvory.

Pokud se rozhodnete vyhledat na internetu pouzdra ve stejném stylu, tedy s většími otvory, zřejmě objevíte pouze dva výše uvedené. Těžko odhadovat, zda přišel na stejnou myšlenku designér úplně sám, nebo zda chce pouze marketingový tým takovým krokem zaujmout veřejnost. Každý, kdo se na novinku od Xiaomi podívá, tak si rozhodně připomene méně populární iPhone 5C na což může výrobce narážet. Nicméně pouzdro vypadá zajímavě a nám osobně se docela líbí. Mimochodem, nejnovější smartphone od Xiaomi nabízí poměrně slušnou výbavu a můžeme jen doufat, že se od Applu v letošním roce dočkáme také nějakého revolučního vylepšení. Jaký je váš názor na novinku od Xiaomi? Pište do komentářů.

Xiaomi právě představil další produkt Apple copycat, ale my se nám to líbí

Zdroj: PhoneArena.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz