WSJ: Společnost Apple údajně testuje 13-palcový iPad a větší Apple iPhone.

Podle deníku Wall Street Journal uvažuje americká společnost Apple o větším displeji pro jablečný tablet. Konkrétně by se mělo jednat podle dodavatelského řetězce o 13-palcový displej pro další generaci iPadu 5, který by zaznamenal poměrně velký nárůst oproti současnému 9-7 palcovému displeji.

V posledních měsících Apple také údajně požádal o prototyp jednotlivých displejů pro smartphony, které by měli přinést až o 4cm větší obrazovku. Je důležité si však uvědomit, že Apple často pracuje s prototypy, které nikdy neuvidí denní světlo, takže to nemusí znamenat, že budete muset v příštích letech na iPad s uhlopříčkou 13 palců nosit velkou igelitku. Podle našeho názoru by takto velké zařízení neplnilo funkci mobilního tabletu, ale kvůli rozměrům a hmotnosti spíše nepraktického produktu. Co si o tom myslíte vy? Napište do komentářů pod článek.

Přečtěte si také:  Apple vydává četné aktualizace pro iOS, které souvisí s nedávnou chybou.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz