WhatsApp oficiálně nasadil do své komunikační aplikace reklamu.

Pokud jste se doposud radovali z nepřítomnosti reklamních sdělení v komunikační aplikaci WhatsApp, pak pro vás máme špatnou zprávu. Podle nejnovějších informací, které oficiálně sdělil hlavní představitel Chris Daniels se v další aktualizaci budou zobrazovat reklamy mířící na uživatele. Právě tato komunikační platforma patřící pod Facebook podlehla obchodnímu plánu a záměrem je získat nějaký užitek z provozování. 

Každý den po celém světě se odešle více než 65 miliard zpráv, přičemž aplikaci používá aktuálně 1,5 miliardy lidí, což je obrovská skupina, díky které se prostřednictvím reklam dokáže vydělat pořádný balík peněz. Nastává tedy otázka, zda se část uživatelů přesune k jiné službě pro komunikaci s přáteli, nebo i nadále využijí služby a budou obtěžováni nevyžádanými reklamami na svém telefonu. Alternativním řešením je například iMessage od Applu, která je nejenom bezpečnější, ale nebude vás otravovat reklamními příspěvky.

Výsledek obrázku pro whatsapp


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz