Výrobce příslušenství ukazuje, jak budou vypadat AirPods 3.generace.

Začátkem října byla v beta verzi systému iOS 13.2 objevena animace aktivačního tlačítka redukce šumu pro nové AirPods. Podle toho se v nastavení ovládání hlasitosti v Řídicím centru objeví další přepínač, který bude zodpovědný za aktivaci nebo deaktivaci redukce šumu. Ale to zdaleka není jediný náznak o vlastnostech AirPods 3, které jsou v očekávání. Například výrobci krytů již začali přípravy na vydání příslušenství pro nové AirPods a zřejmě něco tuší. Čtěte dál…

Očekává se, že nová generace bezdrátových sluchátek AirPods bude představena na konci letošního roku, případně začátkem roku 2020. Výrobce příslušenství ESR však již vydal „obal“ a pouzdro pro tzv. AirPods Pro. A soudě podle přítomnosti širšího nabíjecího pouzdra na obrázcích, nová AirPods budou mít silikonové (nebo pěnové) polštáře do uší pro pevné utěsnění, jedná se tedy o tzv. špuntová sluchátka, která jsou mnohdy pohodlnější.

Vzhledem k tomu, že ESR zveřejnil své příslušenství pro AirPods ještě před oficiálním představením, naznačuje to situaci, že výrobce našel konstrukční detaily pro nová sluchátka ve zdrojích od dodavatelského řetězce. Na druhou stranu by to samozřejmě mohl být jen marketingový tah založený na pouhých spekulacích. Podle dalších informací ze zahraničí dostanou AirPods 3 sportovní design – sluchátka obdrží speciální držák, který uživatelům umožní poslouchat hudbu, aniž by se obávali, že by mohla sluchátka vypadnout z uší. Společnost Apple také opustí od lesklého povrchu a v případě pouzdra použije matný plast. Současně však bude hlavní funkcí nového výrobku funkce aktivního snižování hluku.

Očekává se, že AirPods Pro bude mít vyšší cenu než stávající AirPods, která se prodávají za 159 USD s kabelovým nabíjecím pouzdrem a 199 USD za model s bezdrátovým nabíjením. Přesná cena nového modelu je stále neznámá. Pokud jsou tyto informace pravdivé, budou náklady na nové položky daleko vyšší. Současně se budou prodávat dva modely sluchátek – aktualizované AirPods 2 a AirPods 3. Mladší model si zachová kontinuitu původních verzí a zcela nahradí sluchátka první generace.

Přečtěte si také:  Společnost Apple přidává do Safari jednu z funkcí oblíbeného prohlížeče.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz