Vynechá Apple iPhone 7S a nástupcem 7čky bude iPhone 8? Více uvnitř.

Dle slov analytika společnosti Barclays, Marka Moskowitze Cupertinský gigant, Apple, vynechá iPhone 7S a následovníkem iPhonu 7 bude iPhone 8.

Pamatujeme vůbec podobný skok?

Společnost Apple podobný tah udělala pouze po představení své první generace iPhonu. iPhone 2G nenásledoval iPhone 2GS, ale rovnou iPhone 3G, poté jsme byli již zvyklý, že po vydání klasické verze s označením „G“, vydal Apple s označením „S“. V roce 2017 by tomu mohlo být ovšem malinko jinak. Proč?

Důvod možného odstranení generace s označením „S“

Dle slov Marka Moskowitze společnost Apple chystá opravdu revoluční změnu až v roce 2017. V roce 2017 by měl být iPhone vyzbrojen OLED displejem, bezdratovým nabíjením a odstraněno by také mělo být tolik známé tlačítko homebuttone s funkcí Touch-ID. Je tedy pravděpodobné, že nastávající iPhone 7 nepřinese příliš mnoho změn, pouze lehký update současné verze a revoluce přijde až o rok později.

Prodeje iPhonů v roce 2016 oproti roku 2015

Z toho důvodu také Mark Moskowitz očekává, že společnost Apple v roce 2016 prodá o 1,8% iPhonů méně, než v roce předchozím (2015).

Chystáte se na nákup iPhonu 7, nebo zůstanete u současného modelu?

S příchodem informace o absenci iPhonu 7S a použití revoluční technologie u iPhonu 8 vyvstává otázka, zdali kupovat iPhone 7, nebo je lepší počkat na iPhone 8? Osobně si myslím, vlastníte-li iPhone 6S / 6S Plus, změna nebude potřeba.

Zdroj: Cult Of Mac

Přečtěte si také:  Apple představil nový 27″ iMac (2020) - Jaké jsou novinky a kolik stojí?

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.