Nechová se Váš iPhone neobvykle, pomoci může výměna baterie v iPhonu

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo
iPhone Servis Praha - Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Výměna baterie v iPhonu je jedním z nejčastěji prováděných servisních zákroků. Životnost baterie iPhonu bývá většinou okolo 2 let…

Po dvou letech každodenního používání iPhonu, se může telefon začít chovat neobvykle. Nezvyklého chování iPhonu si jistě všimnete hned na první pohled. Špatná baterie v iPhonu může mít za následek toto chování:

  • Předčasné vypínání – Skoro každý uživatel jablečného telefonu se s tím již setkal, stále zbývá například 20% baterie, ale iPhone se z ničeho nic vypnul. Po připojení na nabíječku se okamžitě zapnul a hned naskočilo například 25% baterie.
  • Rychle klesající procenta – Padají procenta na Vašem iPhonu jak zběsilá, po chvilce používání po úplném nabití 90%, pak 80% a najednou jste na nule. Baterie nevydržela nabitá ani půl dne. I v tomto případě je nezbytná výměna baterie v iPhonu.
  • iPhone se nezapne – Strčíte iPhone do nabíječky, ale nic se neděje, pouze se zobrazí logo nabíjení (někdy ani to ne) a přestože necháte iPhone připojený do nabíječky půl dne, telefon se ne a ne zapnout.
  • Vypouklý displej iPhonu – Odlepuje se Vám sklo rámečku od displeje, nebo je celý displej vytlačován z hliníkového těla iPhonu. S nějvětší pravděpodobností se Vám mírně nafukuje baterie a nastal nejvyšší čas ji vyměnit.

Výměna Baterie v iPhone Praha 5

Výměna baterie v iPhonu na počkání

Nevíte kde si ale nechat baterii nejlépe vyměnit? Potřebovali byste, aby výměna baterie v iPhonu proběhla na počkání, co nejrychleji, přesto kvalitně a za slušnou cenu? Máme pro Vás tip, kde si nechat baterii vyměnit na počkání, bez nutnosti objednání předem (přesto rezervací termínu nic nezkazíte, ba naopak, získáte přednost před zákazníky, kteří přijdou bez objednání) a za slušnou cenu. Opravit iPhone si můžete nechat přímo na prodejně Tvrzenýsklo.cz – ta se nachází v blízkosti stanice Metra B – Anděl na adrese: Ostrovského 32, Praha 5, 155 00. Bezproblému zde i zaparkujete.

Přečtěte si také:  Společnost Apple chce používat iPhone jako platební terminál.

Ceník výměny baterie, ale i dalších prováděných servisních zákroků – ZDE!

V případě zájmu o více servisních zásahů najednou, například výměna displeje a baterie v jednom iPhonu, je Vám poskytnuta množstevní sleva, například 200 – 300 korun podle časové náročnosti servisních zákroků.


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.