Výměna baterie v iPhonu? Vyřeší předčasné vypínání i zpomalení iPhonu!

Výměna baterie u iPhonu - Tvrzenýsklo.cz

Výměna baterie v iPhonu je jednou z nejčastěji prováděných oprav. Mnoho uživatelů se bojí, že při výměně baterie v iPhonu musí nechat iPhone v servisu několik dní a proto výměnu neustále odkládají. Opak je ovšem pravdou!

Výměna baterie v iPhonu na počkání!

V dnešní době je již možné provádět výměnu baterie v iPhonu do 10 minut, bez zdlouhavého a zbytečného čekání. iPhone Servis, který takovou výměnu baterie na počkání nabízí je Tvrzenýsklo.cz – Provádí 90% všech oprav na počkání a s výměnou baterie si poradí do 10 minut. Na výměnu baterie je poskytována standartní záruka. Jaké problémy můžete výměnou baterie vyřešit?

Předčasné vypínání iPhonu

Jistě jste se již setkali s předčasným vypínáním iPhonu. Většinou k tomu dochází při chladnějším počasí. Máte na iPhonu ještě 10-20% baterie, ale iPhone se z ničeho nic vypne. Po připojení na nabíječku iPhone okamžitě naskočí a ukazuje oněch 10-20%. Přesně tento problém lze vyřešit výměnou baterie! Baterie Vám předčasným vypínáním dává najevo, že je něco špatně a že potřebuje vyměnit. Protože je konec léta a blíží se chladné dny, výměnu baterie byste měli zajisté zvážit.

Výměna Baterie iPhone Praha 5

Zpomalení systému iPhonu

Špatný stav baterie také můžete poznat zpomalením iPhonu. Pomalejší otevírání fotoaparátu, aplikací a rychle klesající procenta. Většinou se tento problém zpomalení týká starších iPhonů, jako jsou iPhony 5s, 6 a vyjímečně i 6s. V novém operačním systému iOS 12 si můžete zobrazit i kondici baterie. Při poklesu pod 80% doporučujeme neprodleně navštívit iPhone Servis a nechat si baterii vyměnit!

Kamenná prodejna Tvrzenýsklo.cz – Praha 5

iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz naleznete v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Prodejna se nachází přibližně 250 metrů od stanice Metra B – Anděl. Pokud byste přijeli autem, zaparkovat je možné přímo u kamenné prodejny na hlídaném parkovišti. Parkovné po dobu opravy Vašeho iPhonu Vám bude proplaceno. Na kamenné prodejně naleznete kromě iPhone Servisu také široký sortiment příslušenství od nabíjecích kabelů, přes ochranné kryty po Tvrzená skla, která dokonale ochrání displej iPhonu.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.
iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo
iPhone Servis Praha – Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.