Výměna baterie v iPhonu na počkání se zárukou kvality – Praha 5

Výměna baterie u iPhonu - Tvrzenýsklo.cz

Výměna baterie v iPhonu nemusí být příliš zdlouhavou záležitostí. Pokud pozorujete slabší výdrž baterie, nebo další problémy, příliš neotálejte s výměnou a vyhledejte iPhone Servis co nejdříve.

Problémy s baterií v iPhonu

Slabá baterie v iPhonu se můžete projevovat hned několika způsoby. Prvním z nich je rychlé klesání procent při používání iPhonu. Procenta padají dolu jako splašená a baterie vydrží nabitá například pouze půl dne. Dalším problémem je předčasné vypínání iPhonu například při zbývajících 20%. Většinou se s tímto problémem můžete setkat při chladnějším počasí.

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo-3

Dalším problémem se baterií v iPhonu je neschopnost iPhonu se zapnout. Přestože zapojíte iPhone do nabíječky a ukáže se nabíjení, iPhone se ne a ne zapnout. Můžete takto nechat iPhone na nabíječce i přes noc, ale výsledek nulový.

Výměna baterie v iPhonu na počkání

Pokud si nedokážete představit, že budete bez svého iPhonu delší dobu, výměnou baterie se příliš nezdržíte. Stačí se zastavit na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz a zde Vám vymění baterii na počkání. Většina servisních zákroků nezabere více než 20 minut. Během 20 minut bude i iPhone otestován, zdali je vše v pořádku.

Výměnou baterie v iPhonu nepřijdete o žádná data! Nemusíte dělat zálohu dat, odhlašovat FindMyiPhone. Stačí iPhone přinést tak, jak jej máte a nechat si baterii vyměnit. Výměna baterie v iPhonu již není ani drahou záležitostí. Nechat si vyměnit baterii v iPhonu 5, 5s nebo 5c Vás vyjde na pouhých 690 korun. Nová baterie v iPhonu 6 Vás vyjde na 790 korun a za výměnu baterie v iPhonu 6s zaplatíte 990 korun. Všechny uvedené ceny jsou konečné. V ceně je náhradní díl i provedená práce.

Rezervovat termín opravy si můžete prostřednictvím následujícího odkazu.

Výměna Baterie iPhone Praha-5

Kde se iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz nachází?

iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz se nachází na Praze 5 v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Přibližně 250 metrů od zastávky Metra B. Parkování je možné kousíček od prodejny na hlídaném parkovišti. Parkovné po dobu opravy Vám bude proplaceno. Na mapce je znázorněno jak se na prodejnu dostat od metra. (Výstup směr Knížecí)

Jak se k nám dostanete-4


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.