Vodafone přichází s akční nabídkou. A jak si stojí konkurence?

Uvažujete o pořízení nebo změně tarifu? Možná je právě teď ta pravá chvíle. K začátku nového roku totiž můžete u některých operátorů získat zajímavé nabídky a výhody. Pojďte se podívat, co největší tuzemští poskytovatele mobilních služeb nabízejí. Čtěte dál…

Časově omezená akce u Vodafone

Společnost Vodafone pro zájemce o výhodné tarify připravila novoroční dárek. Jde o produkt „Start 500 minut“ a „Start neomezeně“. V první variantě získáte 500 minut volání měsíčně zdarma, SMS pouze za 1,51 Kč a taky 1,5 GB dat, což může pro nenáročné používání internetu stačit. K tomuto tarifu si lze navíc pořídit až tři datové SIM karty a sdílet data třeba v tabletu nebo notebooku. Měsíční cena tarifu je 477 Kč.

Nejzajímavější produkt z akční nabídky od Vodafone je nicméně druhá varianta – tedy „Start neomezeně“. V tomto případě, jak název napovídá, budete moci využít neomezené volání i posílání SMS a k tomu 1,5 GB dat s možností kdykoli dokoupit další GB za cenu 99 Kč/GB. Navíc můžete využít i slevu 1000 Kč na nový telefon – to vše za cenu 549 Kč měsíčně.

Výsledek obrázku pro vodafone

O2 láká především na data

Konkurenční operátor O2 má ve svém repertoáru například velmi zajímavé datové tarify. Základem je tarif „Modrá O2 data“ se 4 GB na měsíc a za cenu 349 Kč. Vyšší data od O2 můžete získat v podobě tarifu „Stříbrná O2 data“ nebo „Zlatá O2 data“. V prvním případě získáte 10 GB za 499 Kč, ve druhém pak rovnou 20 GB za 799 Kč. S takovým množstvím dat už se dá leccos podniknout. Cena volání je u všech verzí shodně 3,50 Kč za minutu, SMS pak posíláte za 1,50 Kč.

Pokud vás spíše zajímá výhodné volání a neomezené tarify než slušné porce dat, zaujmout vás jistě může tarif „Free 200 MB“. V rámci tohoto produktu budete moct volat i posílat zprávy neomezeně do všech sítí – a to za 499 Kč měsíčně. Tento tarif se ale vyplatí, pouze pokud skoro nepoužíváte mobilní internet.

Výsledek obrázku pro O2

I T-Mobile přichází se svou troškou do mlýna

Patříte-li mezi příznivce tohoto operátora, pak zbystřete. Také nabídka od T-Mobile je totiž zajímavá. Specialitou je aktuálně tarif zaměřený na data, který dostal název DATAŘ+ a za 499 Kč nabízí měsíčně solidní nášup v podobě 10 GB mobilních dat. To je nicméně na první pohled stejná nabídka, jakou má O2 v podobě výše popsaného tarifu „Stříbrná O2 data“. Jaké jsou tedy rozdíly?

U T-Mobile získáte nyní exkluzivně navíc 100 minut volání a 100 SMS do všech sítí zdarma. Když tyto volné prostředky vypotřebujete, budete volat za 3,50 Kč a zprávy posílat za 1,50 Kč. Tato nabídka tudíž za zvážení jistě stojí.

Pokud provoláte podstatně víc, bude pro vás zřejmě zajímavější neomezený tarif „Mobil M“, který nabízí neomezené volání a SMS a k tomu slušné 4 GB dat za cenu 799 Kč měsíčně. Vybrat si ze široké nabídky tarifů v dnešní době již není problém, když víte, kam koukat.

Výsledek obrázku pro t-mobile


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz